Podsumowanie września

Pierwszy miesiąc szkoły za nami! Jeśli chodzi o październik to jestem do niego bardzo pozytywnie nastawiona. Wszyscy pewnie wiedzą dlaczego. Bo Targi Książki w Krakowie! Nieważna szkoła, nieważne oceny... Najważniejsze jest to, że będę mogła się wtedy spotkać z tyloma fantastycznymi osobami! Ale zanim zacznę w pełni myśleć o październiku, muszę zamknąć wrzesień, który wbrew pozorom nie był taki okropny.

 • liczba zrecenzowanych książek: 9

Co jeszcze ciekawego wydarzyło się w tym miesiącu?
Zaczęła się szkoła. Właściwie to nic ciekawego, gdyby nie fakt, że przyjęłam to raczej ze spokojem, gdyż od tego roku chodzę do jednej szkoły z Julią! To naprawdę coś fantastycznego chodzić z najlepszą przyjaciółką, a jednocześnie blogerką, do szkoły. Spotykanie się na każdej przerwie, gadanie o książkach, wspólne sprawdzanie poczty. Cudowne! Niedługo później wygadałam się na temat książek, które zmieniły moje życie, co uświadomiło mi, jak bardzo moje życie jest zależne od powieści, które czytam. Potem niestety zostałam wchłonięta przez moją szkołę i aż do 13 września nie działo się nic ciekawego. W sobotę jednak spotkałam się z moją kochaną Jane Rachel i spędziłam z nią naprawdę świetny dzień. Takich powinno być stanowczo więcej! Potem nagle była wielka kumulacja szczęśliwości w ciągu jednego dnia. Myślałam, że mnie rozsadzi! Najpierw dostałam naprawdę ciekawą propozycję, jednak na nią nie przystałam. A potem dowiedziałam się o tym, że logo mojego bloga i Julii pojawią się na książce. Na jakiej? Na pewno w październiku pojawi się stosowne zdjęcie. Tego samego dnia dowiedziałam się również, że zostałam laureatką konkursu LIPA 2014 za opowiadanie. Coś pięknego. Pod sam koniec miesiąca dotarła do mnie paczka z książkami z Londynu, na którą naprawdę bardzo długo czekałam i cieszę się, że wreszcie stoją sobie i wyglądają pięknie na mojej półeczce. I tradycyjnie pojawił się video stosik z wrześniowymi zdobyczami.
W październiku Targi Książki w Krakowie! Ja już się nie mogę tego doczekać i liczę na to, że Wy również się tam pojawicie. Kogo będę miała przyjemność spotkać?


12 komentarze:

 1. Gratuluję wspaniałych wyników :)

  Zapraszam do mnie na konkurs:
  http://pasion-libros.blogspot.com/2014/09/konkurs-nr-2-30-day-book-challenge.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję i życzę tendencji zwyżkowej :))
  A na Targi najprawdopodobniej przyjadę :))

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję osiągnięć we wrześniu ;)
  Chciałabym pojechać na Targi Książki w Krakowie, bo nie mam strasznie daleko, ale rodzice mnie nie puszczą samej ;(
  Pozdrawiam!
  oxu-czytanie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Też jestem dobrze nastawiona na październik, ale niestety, albo stety z innych powodów ;)) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, niesamowicie dobry wynik jak na pierwszy szkolny miesiąc po wakacjach! Oby tak dalej, widzę, że nauka nie przeszkadza Ci w czytaniu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Podziwiam Cię, że dałaś radę tyle przeczytać, mi ledwie starcza czasu na zadanie domowe :) Na Targi się wybieram, po raz pierwszy w życiu i wprost nie mogę się doczekać :D

  namalowac-swiat-slowami.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję przyjemnego miesiąca! :) Dla mnie październik będzie szczególny bo mam urodziny, a wiadomo, że takowe zawsze są przyjemne. ;) No i Targi... Targi, na których pojawię się w niedzielę bądź czwartek. :)
  Pozdrawiam!
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję wyniku! Mi poszło znacznie gorzej. Szkoła = mniej czasu.
  Powodzenia w październiku ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje z tylu przeczytanych książek. Ja w tym miesiącu nie miałam tyle czasu, szkoła całkowicie mnie pochłonęła, ale jestem pozytywnie nastawiona do października.
  http://czytacznaczy-zyc-drugi-raz.blogspot.com ZAPRASZAM DO MNIE

  ,

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo ładne wyniki :) Ja również czekam z niecierpliwością na Targi w Krakowie, choć wiem, że zawartość mojego portfela z pewnością na tym ucierpi...

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja będę na Targach w Krakowie i już się nie mogę doczekać. Jeszcze trzy tygodnie! Bardzo pozytywny wynik! Jestem strasznie ciekawa If I stay - może być świetną książka! ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Chciałabym na te targi!!! To słodka przygoda dla fanów książek.
  Zapraszam do siebie http://zksiazkanakolanie.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive