[Zapowiedź] Księga Portali - Laura Gallego

źródło

Księga Portali
Laura Gallego
20 października 2014

Mistrzowie Akademii Portali jako jedyni potrafią malować niezwykłe portale służące do podróżowania z miejsca na miejsce i stanowiące wielką sieć komunikacyjną i transportową w państwie Daruzji.
Dzięki stosowaniu się do sztywnych zasad i swojemu doskonałemu wykształceniu malarze portali są prawdziwymi profesjonalistami gwarantującymi najwyższą jakość techniczną wykonywanych przez nich malowideł.
Kiedy Tabit, student ostatniego roku akademii, dostaje zlecenie na namalowanie portalu dla pewnego biednego wieśniaka, nawet nie przypuszcza, że z czasem zostanie przez to uwikłany w różne intrygi i odkryje tajemnice, które zagrożą istnieniu akademii.


A teraz uwaga, uwaga! Najważniejsza wiadomość i najważniejsze wydarzenie, na które czekałam już od maja, gdy się o nim dowiedziałam. Pewnie wiecie, że w tym roku na Targach Książki w Krakowie pojawi się Leonardo Patrignani, autor trylogii Wszechświaty, a ja chętnie przypomnę Wam kiedy możecie się z nim spotkać. Leonardo Patrignani pojawi się na stoisku wydawnictwa Dreams (C39) 25 października 2014 r. W godzinach 10-12 będzie podpisywał swoje książki, a o 12 zapraszam Was na spotkanie z nim w sali seminaryjnej WIEDEŃ 1. Do zobaczenia na stoisku i spotkaniu!

1 komentarze:

 

Blog Archive