Video stosik: Wrześniowe zdobycze

(zdjęcie własne)
Uwielbiam nagrywać te comiesięczne stosiki! Na ten naprawdę bardzo długo czekałam i byłam niesamowicie podekscytowana tym, że go nagram, gdyż książki, które mam dla Was we wrześniu są według mnie po prostu fanastyczne. Cieszę się ze wszystkich tych, które Wam za chwilę przedstawię i naprawdę nie mogę się doczekać, żeby je wszystkie przeczytać. Mimo tego, że zaczęła się niedawno szkoła, ja jestem bardzo pozytywna, gdyż te książki przesyłają na mnie naprawdę wiele optymizmu. Żeby i Wam również poprawić dzień, zapraszam do oglądania książek, które udało mi się zdobyć we wrześniu!


10 komentarze:

 1. Ciekawa jestem Twojej opinii o Dashnerze i "Mieście lodu". Zaintrygowała mnie ta Chamberlain, ostatnio dużo o niej słyszę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Muszę się w końcu ogarnąć z tego przeziębienia i też nagrać :/
  Ło Boziu! Tak zjechać moją ukochaną Marę?!?! No i zazdroszczę tylu wymian. Ja niestety mam jakiegoś pecha i książki, które dostaje z wymian na LC są przeważnie w kiepskiej formie. Eh, wszyscy o Targach, a mnie nie będzie :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę nabytków i miłej lektury życzę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Och, Abi <3 Od razu mi się humor poprawił, jak zobaczyłam ten śliczny videostosik <3
  Do zobaczonka w Krakowie!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pozazdrościć tej wspaniałej biblioteczki :) Nawet nie wiesz jak moje oczy sie cieszą na ten widok :)

  OdpowiedzUsuń
 6. "Więzień Labiryntu" <3 Ja jestem psychofanką wszystkiego co się z tym wiąże, czyli całej trylogii, ogólnie Dashnera i filmu, także radzę nie poruszać przy mnie tego tematu, bo dostaję słowotoku, w którym większość wypowiadanych przeze mnie zdań to jeden wielki błąd stylistyczny ^^ W każdym razie trzymam kciuki, żebyś zdobyła "Lek na śmierć" bo ta trylogia... To istna masakra. ISTNA MASAKRA. Duchowo. Dla czytelnika. Wyniszczająca swoją wspaniałością! A już szczególnie mój ulubiony tom - "Próby Ognia". :)
  Na Targach też się pojawię, niestety nie w sobotę tak jak w zeszłym roku i jak chciałam w tym no, ale. Kurs w szkole jest dla mnie trochę ważniejszy. :)
  Także przyjemnego października!
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 7. Cudowne książki zasiliły Twoją biblioteczkę :) Kilku z nich naprawdę zazdroszczę :) Życzę miłej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przez Ciebie zakupiłam dzisiaj 5 książek Chamberlain - pakiet za naprawdę dobrą cenę, więc zobaczymy czy pokocham jej twórczość :)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive