Kontakt, współpraca

Jeśli jakieś wydawnictwo, księgarnia, portal lub sam autor chciałby ze mną współpracować lub wysłać mi egzemplarz recenzencki to będzie mi naprawdę bardzo miło. Chętnie również obejmę patronat nad powieścią, która mi się spodoba, bądź zezwolę na wykorzystanie fragmentu swojej recenzji na okładce. Jestem otwarta na współpracę i zrecenzuję każdą zamówioną książkę. Od razu uprzedzam, że pozycje będę oceniała ze względu na własny gust, a nie dla chęci przypodobania się wydawnictwu. Jeśli dana pozycja mi się nie spodoba, to będę mówiła o tym szczerze i otwarcie, a jeżeli była według mnie genialna, to Moi Czytelnicy dowiedzą się o tym. Książki wysłane bez mojej zgody lub wiedzy nie zostaną zrecenzowane, ani odesłane.

Gdzie można mnie znaleźć?

Co czytam?
Czytam naprawdę wiele książek, nie jestem osobą zamkniętą na jakiś konkretny gatunek, jednak wiadomo, że niektóre pozycje czyta mi się lepiej. Fantastyka (szeroko pojęta), literatura młodzieżowa, obyczajowa i historyczna - to zdecydowanie moje ulubione gatunki, które mogłabym czytać bez żadnych ogarniczeń. Natomiast literatura religijna, filozoficzna lub podobna do tego - to zdecydowanie nie dla mnie.

Jaka forma egzemplarzy recenzenckich?
Oczywiście najlepiej czyta mi się książki papierowe, kiedy mogę poczuć szelest kartek i fakturę okładki. Posiadam również Kindle'a Paperwhite, więc nie mam nic przeciwko recenzowaniu e-booków, jednak wolałabym gdyby książka była w formacie mobi lub bardzo dobrej jakości pdf. Za audiobookami niespecjalnie przepadam, jednak jeśli będzie to pozycja, która mnie bardzo interesuje to chętnie jej posłucham.

Czas na opublikowanie recenzji?
Zazwyczaj staram się przeczytać egzemplarze recenzenckie do miesiąca od otrzymania danej pozycji. Jeśli jednak zależałoby Państwu na szybkim zrecenzowaniu książki to oczywiście jestem otwarta na ustalenie terminu.

W jaki sposób można się ze mną skontaktować?

zakochanawksiazkach@o2.pl
lub
wyznania.ksiazkoholiczki@gmail.com


Z kim współpracuję?

Wydawnictwa:

Księgarnie:
BookMaster księgarnia Warszawa


Okazjonalnie:

oraz
Otrzymałam książkę "Rekonstrukcja" od autora - Krzysztofa Bieleckiego
Otrzymałam książkę "Co wylądowało w lesie Rendlesham?" od autora - Mateusza Kudrańskiego
Otrzymałam książkę "Złoty kryształ" od autorki - Kingi Kozieł


Dziękuję za powierzone mi zaufanie!

6 komentarze:

Yokita pisze...

Witam. Czy nie chciałabyś nawiązać współpracy z Magicznym Światem Książek?
Jeśli tak, proszę o zostawienie informacji na blogu: http://magiczny-swiat-ksiazek.blogspot.com/
Pozdrawiam!

spojrzenie na kulturę pisze...
Ten komentarz został usunięty przez autora.
Jagodowa Babeczka pisze...

Chciałabym sie zapytac skąd masz ten szablon?

Avenix pisze...

Cześć! Jeśli jeszcze nie miałem okazji, to zapraszam serdecznie do udziału w urodzinowym konkursie na Extinct Dreams - do wygrania "Legenda. Rebeliant", "Nexus", "Red Rising", oraz "Blaze". Pozdrawiam!

J pisze...

Heeej! Serdecznie zapraszam Cię do mnie: http://nergo-cyta.blogspot.com/ :D

Hinata Shira pisze...

Hej🐁
Zapraszam do mnie:
https://shiracoffeebook.blogspot.com/?m=1

Prześlij komentarz