Podsumowanie maja

(zdjęcie mojego autorstwa)
Maj się skończył i wypadałoby go podsumować. Z tego miesiąca jestem naprawdę bardzo zadowolona i przebiegł dokładnie tak jak chciałam. Działo się niesamowicie dużo rzeczy i maj spędziłam niemal w biegu, jednak jestem z tego naprawdę bardzo szczęśliwa. Oczywiście przeczytałam o wiele więcej książek niż recenzji pojawiło się na blogu, ale postaram się do odbić w czerwcu.
 • liczba zrecenzowanych książek: 4

Na początku miesiąca nagrałam dla Was Courtship Book Tag, przy którym naprawdę super się bawiłam i to był jeden z ciekawszych tagów, które pojawiły się na kanale. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć w jakiś sposób kolejne, które równie bardzo mi się spodobają. Następnie nadszedł czas na mój wyjazd do Pragi, z którego nagrałam dla Was vloga. W Pradze się naprawdę zakochałam i mam nadzieję, że uda mi się jeszcze kiedyś tam pojechać. 16 maja pojawiłam się razem z Jane na Targach Książki w Warszawie, na których nagrałam dla Was relację. Może organizacja trochę zawiodła, ale fakt, że mogłam spotkać znajomych blogerów i kilkoro z moich widzów/czytelników był niesamowity i naprawdę dobrze się tam bawiłam. Niezapomniane wspomnienia! Pod koniec miesiąca nadszedł najlepszy czas, czyli przygotowywanie #BOOKATHONU! Ta akcja ruszyła 22 maja i trwała do 29 maja. Czytaliśmy wspólnie książkę "Maybe Someday" Colleen Hoover, która naprawdę sporo namieszała w naszym życiu! Niesamowicie cieszę się, że wykazaliście się taką aktywnością i że miałam przyjemność prowadzić dyskusje razem z trójką innych booktuberek. Na początek nagrałam dla Was filmik informacyjny o BOOKATHONIE, jak to w ogóle wygląda i o co właściwie chodzi. Następnie kolejno u dziewczyn na kanałach pojawiały się filmiki. Mnie przypadły rozdziały 8-17 i również nagrałam dla Was bookathonową dyskusję o "Maybe Someday" (uwaga na SPOILERY!). Naprawdę niesamowita zabawa, energia i nawiązanie nowych znajomości! I oczywiście pod sam koniec miesiąca na kanale pojawił się video stosik z moimi majowymi zdobyczami. A jak Wam minął maj? ♥

12 komentarze:

 1. Gratuluję tak udanego miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
 2. Na początku chciałabym rzecz, że piękne jest to zdjęcie.
  Gratuluje osiągnięć w tym miesiącu!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudowne zdjęcie, cudowna książka, cudowna muzyka !
  Wynik bardzo dobry u mnie kiepsko w Maju ale postaram sobie odbić w Czerwcu.
  Pozdrawiam i do następnego :)
  http://in-my-different-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale Ci zazdroszczę tej Pragi... byłam tam już dwa razy i za każdym razem kochałam ją jeszcze bardziej, z chęcią pojechałabym kolejny. To miasto ma swój unikalny klimat i uważam, że zasługuje na więcej uwagi, bo myślę, że w świecie jest wciąż niedoceniane.

  OdpowiedzUsuń
 5. Przeczytałaś w maju książki, które bardzo chciałabym przeczytać! Ale póki co, niestety, mam trochę inne plany.
  Powodzenia w czerwcu!

  OdpowiedzUsuń
 6. U mnie maj był bardzo intensywny, czuję się tak nim zmęczona, że od tygodnia potrafię zasnąć w każdym miejscu. Co do ilości przeczytanych książek nie jestem zadowolona, za to z kupowaniem ich zdecydowanie zaszalałam:P
  Piękne zdjęcia na początku posta!

  OdpowiedzUsuń
 7. Nie mogę wyjść z podziwu jak piękne jest to zdjęcie ♥ (zwłaszcza z tak cudną książką)
  Oprócz Maybe someday czytałam też 7 razy dziś. Oba tytuły uwielbiam choć z nieco innych powodów ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Myśle ,że twuj blog jest bardzo fajny ty jesteś bardzo sympatyczna więc odnos sukcesy.

  Zapraszam do mnie : http://angelikao-blog.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniałe zdjęcie!!! Fajnie, że miałaś tyle wyjazdów :)
  Ja w maju przeczytałam mało ale jedna z książek była naprawdę wspaniała <3 Mimo, że nie przeczytałam dużo to jednak ilość książek, które zdobyłam jest naprawdę spoko.

  http://lil-book.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciesze się, że polski booktube się rozwija. Mam nadzieję, że przyszłe miesiące będą jescze lepsze :)

  http://chanel-babe-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję udanego miesiąca! zapraszam na mojego bloga http://ksiazkowy-swiat-julsona.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive