Podsumowanie marca!

Ech, piękną mamy zimę tej wiosny. :c W zeszłym miesiącu tak się cieszyłam, że wreszcie będzie ciepło, a tu co? Początek kwietnia, a na ulicy dalej leży śnieg. To jest naprawdę nienormalne. :D Ta pogoda mnie dołuje i mam nadzieję, że szybko ten śnieg stopnieje i będzie wreszcie ciepło. :3 Dzisiaj pierwszy kwietnia - jednocześnie Śmigus Dyngus, jak i Prima Aprilis, ale spokojnie, ja nie mam zamiaru Wam robić żadnych psikusów, a jedynie zwykłe podsumowanie. ^^ Z tego miesiąca jestem równie zadowolona co z poprzednich i zdecydowanie cały rok 2013 jest lepszy od poprzedniego. ;) W marcu może nie działo się wiele specjalnych rzeczy, ale był to naprawdę sympatyczny miesiąc - z kwietniem może być nieco gorzej, ale no cóż, zobaczymy co z niego wyjdzie w jego podsumowaniu. :3 Okej, więc koniec tego gadania i wracamy do tego, co w temacie posta.

 • liczba przeczytanych książek: 13
- "Hobbit" J.R.R. Tolkien


To by było na tyle. :3 Nie jest to może jakiś imponujący wynik, ale ciągle utrzymuję ten sam poziom czytania - przeczytałam tyle samo książek co w zeszłym miesiącu. ^^ Czy mam jakieś plany na kwiecień? Hm, nie jestem pewna, ale wiem, że ten miesiąc będzie naprawdę bardzo pracowity. O książkach, które przeczytam w kwietniu wspominałam niedawno w stosiku, więc nie będę się powtarzać - wystarczy, że tam zaglądniecie i wszystko jasne. :3 Ale w kwietniu ma miejsce ważne wydarzenie. A jakie? Otóż 6 kwietnia jest rok odkąd mam bloga! *o* A co w związku z tym? Oczywiście szykuję już dla Was konkurs, więc powinniście być zadowoleni. >.< Hm, jeśli chodzi o podsumowanie to chyba tyle, więc życzę Wam miłego tygodnia i nie dajcie się zwieść żadnym żartom! ;*

28 komentarze:

 1. No jeśli to nie jest imponujący wynik, to ja nie wiem, co nim jest :3 Osiągnęłaś bardzo dużą liczbę przeczytanych książek, brawo! Czekam z niecierpliwością na Twoją rocznicę i już gratuluję ^_^ I widzę, że już przeczytałaś "Wyścig śmierci", jestem ciekawa Twoich odczuć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne wyniki i oczywiście gratuluję roczku ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. 13 książek to bardzo dobry wynik. Zresztą nie liczy się ilość tylko jakość :)

  OdpowiedzUsuń
 4. U mnie tyle śniegu teraz dopadało, że jeest go więcej niż kiedykolwiek wcześniej. ;) Nic, tylko usiąść i płakać.
  Twój wynik jest cudowny, sama chciałabym taki osiągnąć, jednak dobiłam jedynie do 7 książek. ;) Gratuluję, oby przyszłe miesiące były równie obfite.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie pogoda też dobija. Codziennie marudzę ludziom, że chce wiosnę, ale co mam zrobić, moja depresja postępuje a jej ani słychu ani dychu. Genialny wynik - gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo chciałabym przeczytać ,,Dziewięć żyć Chloe King'', więc zazdroszczę Ci, że jesteś już po lekturze. :) Świetne wyniki :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wow, 13 książek! Niesamowity wynik, gratuluje :) I trzymam kciuki, by kolejne miesiące były równie owocne :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Właśnie, siedzę sobie w domu, żeby tylko nie patrzeć na tenśnieg. Ile można?! Znam to oczywiście tylko z opoweści, ale podobno jak moja kochana Mama urodziła mnie 14 lat temu, 29 marca, to ze szpitala wyszła w krótkim rękawku XD

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wyniku, ja niestety przeczytałam dużo mniej, ale mam nadzieję, że kwiecień będzie bardziej owocny. Życzę Ci doskonałego i czytelniczego miesiąca!

  OdpowiedzUsuń
 10. Trzynastka okazała się dla Ciebie szczęśliwa w tym miesiącu. Gratuluję ładnych wyników.

  OdpowiedzUsuń
 11. Wow, niesamowity wynik :) U mnie naprawdę źle, zawaliłem w tym miesiącu :c Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak to nie imponujący wynik. Wynik świetny :) Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 13. Brawo, trzynastka chyba szczęśliwa, hm? Ja mogę pomarzyć o takim wyniku, ale cóż... Oj, Laini Tylor, muszę kiedys dorwać kontynuację pierwszej części. A "Tam, gdzie śpiewają drzewa" idzie mi dość opornie i nie wiem czemu. Przez dwa tygodnie dobrnęłam do setnej strony...

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratuluje wyniku i miłego czytania! :))

  OdpowiedzUsuń
 15. Pogoda robi nam psikusa, zebrało jej się na żarty cholera. -.-
  Imponujący wynik z przeczytanymi książkami i wgl. :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Ładny wynik :) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 17. Super wynik! Gratuluję i oby tak dalej :D A nawet lepiej :D

  OdpowiedzUsuń
 18. Super wynik! Gratuluję nowej współpracy :)

  OdpowiedzUsuń
 19. 13 książek, super wynik, gratuluje.

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetne wyniki, gratuluję! Czekam na konkurs ;)

  OdpowiedzUsuń
 21. Nooo, gratuluje świetnego wyniku :) Oby kolejne miesiące były takie owocne :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Gratuluję Ci wyników oraz nowej współpracy :)
  Życzę jeszcze bardziej owocnego kwietnia :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Super wynik! Gratuluję:) Bardzo chciałabym przeczytać "Tam, gdzie śpiewają drzewa":)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 24. Świetny wynik :D Gratulacje :D

  OdpowiedzUsuń
 25. Świetny wynik. Mnie również ten śnieg za oknem po prostu dobija, czekam na wiosnę z niecierpliwością. Ja niestety czasu na czytanie książek mam coraz mniej, bo zbliżają się egzaminy gimnazjalne, a jakoś do nauki to mnie nie ciągnie. Gratuluję wytrwałości w prowadzeniu bloga ; )

  OdpowiedzUsuń
 26. To nie jest imponujący wynik? Chyba żartujesz:P Ja przeczytałam 10 i się cieszyłam, że wreszcie tak dużo:P:P

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive