Podsumowanie kwietnia

źródło
To już koniec kwietnia, a ja niesamowicie się z tego, że wreszcie wchodzimy w maj! Myślałam, że kwiecień będzie bardzo nudnym miesiącem, ale okazało się, że całkiem miło udało mi się go spędzić. Jeśli chodzi o maj to wprost nie mogę się doczekać tego miesiąca! Tyle wyjazdów i akcji, więc to będzie zdecydowanie zapracowany miesiąc, ale już go uwielbiam! A jak spędziłam kwiecień?

 • liczba zrecenzowanych książek: 10

Kwiecień był raczej spokojnym miesiącem i nie działo się wiele rzeczy, natomiast to zdecydowanie zmieni się w maju. Mam tyle pomysłów i planów na ten miesiąc, że aż nie wiem od czego zacząć! W Kwietniu nawiązałam współpracę z księgarnią ksiazkaiprezent.pl, dzięki której mogłam zorganizować dla Was konkurs na kanale. Oprócz tego oczywiście tradycyjnie pod koniec miesiąca pojawił się kwietniowy stosik ze wspaniałymi książkami!
A już 16 maja pojawię się razem z Jane na Targach Książki w Warszawie! Mówiłam o tym również w stosiku i mam wielką nadzieję, że uda mi się Was tam spotkać i wymienić parę słów, więc jeśli mnie zobaczycie razem z Jane to śmiało do nas podejdźcie! Do zobaczenia! ♥

17 komentarze:

 1. Ja też już uwielbiam maj, piękny i zielony miesiąc i oby też bardzo ciepły ;)) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Udanych targów ;) I powodzenia w maju, ja pewnie nie poczytam, bo będzie dużo roboty na uczelni.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę i gratuluję wyniku! I życzę ciekawych i udanych Targów, ja niestety się nie pojawię...

  www.maialis.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne wyniki, gratulacje! ^^ 10 książek, no nieźle! Bardzo chciałabym uczestniczyć w targach w Warszawie, ale niestety w tym czasie mam wycieczkę do Anglii (w sumie to się nawet z tego cieszę), a poza tym mam do stolicy kawał drogi :( Pocieszę się relacjami blogerów.
  zaczarrowana

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładny blog i fajny post
  http://angelikao-blog.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 6. Wow! Super wynik! Gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyników!
  Chciałabym być na targach, ale to niemożliwe c;

  OdpowiedzUsuń
 8. Niesamowicie podziwiam Cię za ilość (i jakość!) dodawanych recenzji - sam fakt, że znajdujesz czas na to wszystko, jest godne podziwu :)
  Na Targach w Krakowie widziałam Cię, bo akurat robiłaś zdjęcie z Juleczką i wtedy za bardzo wstydziłam się, żeby podejść, ale może w Warszawie się odważę. Pięknego maja!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zazdroszczę, że udało ci się dodać tyle recenzji i znajdujesz czas na to wszystko, czytanie, pisanie i jeszcze szkołę.
  Ja być może będę na targach, także do zobaczenia:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Szalejesz Abi, muszę ci powiedzieć :D Do zobaczenia w Wawie! ♥

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratulacje! Genialne wyniki, zasłużyłaś sobie :)
  Zapraszam do mnie ♥
  http://helloimbooklover.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Świetnie :3
  Czekam na więcej filmików! :)

  papierowemiasta.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Gratuluję wyniku oraz zazdroszczę targów we Warszawie. Jak na razie wybieram się do Krakowa, ale coraz bardziej oddalam się od moich zamiarów. U mnie kwiecień był kiepski, jak również dla mojego bloga. Mam nadzieję, że maj będzie lepszy. Pozdrawiam i powiedzenia!

  OdpowiedzUsuń
 14. Wyniki jak zwykle masz mistrzowskie. Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive