Czas na #BOOKATHON!

Już w piątek, 22 maja, rusza pierwszy polski BOOKATHON. Podczas tej akcji będziemy wspólnie czytać Maybe Someday, dyskutować na temat tego, jak postąpilibyśmy na miejscu bohaterów i dzielić się wrażeniami. Dyskusje będą prowadzone na czterech kanałach na Youtube: Marthy, moim, Olgi i Darii, więc od razu zapraszam Was do nich! W poniższym filmiku przybliżę Wam nieco całą akcję i mam nadzieję, że dołączycie do niej. Jeśli będziecie mieli jakieś pytania to śmiało je zadajcie, a ja postaram się na nie jak najlepiej odpowiedzieć. Szybko zdobywamy Maybe Someday i dołączamy do wspólnej zabawy! ♥9 komentarze:

 1. Fantastyczny pomysł na akcję. Niestety z braku czasu nie dam rady wziąć udziału. Może uda mi się następnym razem, bo wydaje mi się, że to świetna zabawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł.Czy będzie więcej takich akcji?

  OdpowiedzUsuń
 3. Super pomysł ;) Na szczęście mam tą książkę i z chęcią wezmę udział :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja na swoim blogu również biorę udział w akcji i już się nie mogę doczekać :D

  Zapraszam również na swojego bloga :)
  http://cosdopoczytania.blog.pl/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wczoraj skończyłam czytać tę książkę i jestem nią oczarowana tak bardzo, że chętnie przeczytam jeszcze raz! :D

  OdpowiedzUsuń
 6. No i co, trzeba kupić ebooka :D Abigail, znowu wydaję przez Ciebie pieniądze! :D

  OdpowiedzUsuń
 7. jak szybko nauczyć się angielskiego?
  Chciałabym sobie odświeżyć język angielski przy pomocy kursu online.
  Uważam że polska szkoła z obecnym systemem i programem dydaktycznym jest daleko w tyle i nie rozwija się w żadnym sensownym kierunku. Ten poradnik http://www.sic-egazeta.amu.edu.pl/index.php?t=2737 musi spełnić wszystkie obietnice, jakie są zawarte w recenzie , czyli zwiększyć szybkość i skuteczność nauki języków - dzięki poznaniu właściwej techniki uczenia się - oraz dać Ci motywację i zapał do nauki na długi czas.
  Sposoby te są na tyle uniwersalne, że możesz się uczyć dowolnie wybranego języka - albo kilku jednocześnie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Dołączyłabym się, gdybym miała czas. Niestety życie studenta proste nie jest, a egzaminy praktycznie się już rozpoczęły, więc teraz podziękuję. Mam nadzieję, że w następnych edycjach (o ile takowe zaistnieją) będę miała czas i się dołączę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Genialny pomysł z tą akcją! Mail, w którym dostałam zaproszenie do wzięcia udziału w Bookathonie był odpowiedzią na moje ostatnie rozmyślania co zrobić, żeby urozmaicić nieco funkcjonowanie mojego bloga. Również biorę udział, i nie mogę się już doczekać :)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive