Podsumowanie listopada!

Grudzień, grudzień, grudzieeń! Czyli Święta! Jak ja długo na to czekałam: wreszcie będziemy robić pierniczki, ubierać choinkę, kupować prezenty... I będzie śnieg i dużo świateł! ♥ Już nie mogę się tego doczekać, naprawdę. Mam ochotę już teraz rzucić szkołę i przygotowywać się do Świąt, bo to najpiękniejszy czas w roku. Czy ja przypadkiem nie za dużo rozczulam się na temat tego okresu? Nie moja wina, że już od dawna myślę tylko o końcu grudnia. :3 Ale zanim rozpocznę na dobre ten miesiąc to wypadałoby zamknąć poprzedni.

 • liczba przeczytanych książek: 5
- "Wilcza księżniczka" Cathryn Constable
- "Strych Tesli" Neal Shusterman & Eric Elfman
- "Beta" Rachel Cohn
- "Toksyna" Jus Accardo

W tym miesiącu może nie zrecenzowałam wielu książek, ale jestem z niego zadowolona. Udało mi się przeżyć kolejny miesiąc w tej... szkole i już coraz bliżej do wakacji, których nie mogę się doczekać. W listopadzie oprócz czysto książkowych rzeczy udało mi się zmienić nagłówek bloga, z którego jestem bardzo zadowolona. Już dawno chciałam to zrobić. ;) Na grudzień nie mam wielkich planów, ale jestem przekonana, że ten miesiąc będzie naprawdę magiczny i mam nadzieję, że się nie zawiodę. I czekam na duuużo śniegu, nawet jeśli miałabym zamarznąć. ♥ Na razie z mojej strony to będzie tyle i życzę Wam miłego pierwszego dnia grudnia. :*


10 komentarze:

 1. Wyniki jak najbardziej ok. Najważniejsze, że sama jesteś zadowolona z poprzedniego miesiąca. Liczby nie są przecież aż tak istotne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wyniki dobre. Pozdrawiam. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetne wyniki :) Ja też uwielbiam grudzień, ma w sobie coś magicznego! Już od kilku dni myślę tylko o świętach :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyniki masz bardzo dobre! Ale co tam książki, podsumowania, liczby! Kochana, Twoje logo jest absolutnie OBŁĘDNE! Najlepsze na świecie, kocham, kocham, kocham je!

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! :)
  Życzę Owocnego Grudnia! ;))

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. W moim podsumowanie jest tylko 1 książka więcej, ale również jestem zadowolona :). Szkoda, że rozczarowałaś się Betą.

  OdpowiedzUsuń
 7. Naprawdę dobre wyniki! U mnie jednak niezbyt dobrze ;\ Chciałem w sumie przeczytać Betę, ale teraz to sam nie wiem. Nie zapowiada się żebym zrobił to w najbliższym czasie, w każdym razie. Przy okazji zapraszam na świąteczny konkurs! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne wyniki :) Gratulacje

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wyników ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive