Zapowiedź: Italia Mi piace!

Pamiętacie, jak niedawno rozpływałam się nad magazynami Colorful Media? Do tej pory miałam okazję wypróbować tych do nauki języka angielskiego, rosyjskiego i hiszpańskiego. Muszę przyznać, że z każdego egzemplarza byłam niesamowicie zadowolona i właśnie zastanawiałam się, kiedy postanowią wydać nowy magazyn i otrzymałam wiadomość, że niedługo oferta wydawnictwa poszerzy się o Italia Mi piace! Colorful Media postanowiło wyjść na przeciw wymaganiom czytelników kochających włoską kulturę i właśnie specjalnie dla Was już niedługo, bo 18 grudnia 2013 r., zostanie wydany pierwszy egzemplarz. Naprawdę jestem ciekawa, czy będziecie zadowoleni z magazynu nawiązującego do kultury włoskiej. Ja niestety się na niej nie znam, tak jak i na języku, więc czasopismo byłoby mi raczej trudno przeczytać bez znajomości podstawowych zwrotów.

Warto zauważyć, iż ten magazyn będzie podobny do ¿Español? Sí, gracias i Français Présent. Głównym celem grupy redaktorów tego magazynu jest przede wszystkim zainteresowanie kulturą włoską. Każdy kto kocha miejsca lub jedzenie we Włoszech z pewnością znajdzie coś dla siebie. A oprócz zwykłego zaspokojenia ciekawości magazyn oferuje szybką, przyjemną i łatwą naukę języka włoskiego. I jak tutaj na tym nie skorzystać? Poza tym, czasopismo jest tworzone przez polsko-włoskich redaktorów, a większość artykułów zostanie napisana właśnie we Włoszech, więc możecie być pewni o wiarygodności informacji, które tam znajdziecie.

Magazyn ma swoją premierę dopiero za sześć dni, jednak już możecie zakupić go na stronie wydawnictwa za 10,90 zł, a potem będziecie mogli go znaleźć w punktach sprzedaży prasy, takich jak Empik, Ruch czy Kolporter. Więc jak? Ci, którzy są zainteresowani Włochami stawiają się w podanych poprzednio punktach i nabywają pierwszy numer. Z pewnością nie pożałujecie.

5 komentarze:

 1. Chyba się skuszę, bo uczę się włoskiego :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ojejku, jejku, koniecznie muszę mieć!

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie można powiedzieć, że znam włoski, ale coś mi tam chyba jeszcze zostało. Zobaczę, na jakim poziomie są artykuły :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajnie, że taki magazyn zostanie wydany w Polsce :) Włoskiego się nie uczę, ale i tak z ciekawości zajrzałbym do tej gazety, żeby sprawdzić jakie tematy w niej się znajdują.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale super! Nie mogę się doczekać!!! :)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive