Kilka ważnych informacji

Cześć! Dziś mam dla Was kilka ważnych informacji, o których nie mam okazji inaczej Wam przypomnieć niż poprzez właśnie taki post na blogu. Zauważyliście chyba, że jest na nim jakiś taki zastój? No cóż, niedługo Święta i kończy się pierwsze półrocze w szkole, więc wypadałoby pomyśleć na temat tego, jakie oceny mi wyjdą. Niestety nie ze wszystkimi przedmiotami jest tak idealnie, więc więcej czasu poświęcam na naukę niż na czytanie, ale mam nadzieję, że nie będziecie mi mieli tego za złe. Zaczęłam czytać pewną książkę i nie mogę przebrnąć przez więcej niż połowę, bo naprawdę jestem całkowicie zawalona nauką. Niedawno na blogu zaczęło się kilka akcji i pojawiło się pewne urozmaicenie, więc po prostu przekażę Wam wszystkie te informacje, o których chciałam Wam powiedzieć.

Dziś premiera Italia Mi piace!

Już dzisiaj możecie zakupić czasopismo Italia Mi piace!, które jest wręcz idealnym rozwiązaniem dla osób uczących się języka włoskiego. Swój egzemplarz możecie zamówić na stronie wydawnictwa lub wybrać się do jednych z największych punktów, w których możecie zaopatrzyć się w magazyny, czyli: Empik, Ruch i Kolporter lub w wybranych księgarniach językowych. Niedawno bardzo zachwycałam się magazynami z serii tych do nauki języka angielskiego, hiszpańskiego i rosyjskiego, więc jestem przekonana o tym, że z pewnością będzie Wam się dobrze uczyło z tym magazynem. Dodatkowo możecie być pewni, jeśli chodzi o wiarygodność artykułów, bo są one opracowywane przez redakcję polsko-włoską. Ja naprawdę bardzo polecam wszystkie magazyny od tego wydawnictwa, więc jeśli uczycie się (bądź checie się nauczyć) języka włoskiego to zapraszam już dzisiaj do wymienionych powyżej punktów.

Nowe wyzwania czytelnicze

Wczoraj na moim blogu pojawiła się nowa zakładka zatytułowana "Wyzwania". Wpadłam na pomysł dwóch, które mnie samej się podobają, bo czytam dosyć dużo książek o takiej tematyce, a mianowicie "Daleki Wschód w literaturze" i "Podróżujemy w czasie". Jeśli jesteście chętni do dołączenia do któregoś z wyzwań to serdecznie zapraszam Was do tej zakładki. Zapisy do wyzwania "Daleki Wschód w literaturze" są TUTAJ, a do wyzwania "Podróżujemy w czasie" TUTAJ. W zakładce znajdziecie też przykłady książek, które nadadzą się do poszczególnych wyzwań. Obydwa zaczną się 1 stycznia 2014 r., więc zapraszam do zapisów. ;)


Konkurs świąteczny!

Postanowiłam niedawno zabawić się w Mikołaja i przy współpracy z grupą wydawniczą Publicat zorganizowałam dla Was konkurs, w którym do wygrania jest niedawno wydana książka - Wołanie kukułki Roberta Galbraitha (pseudonim J.K. Rowling), więc chciałabym Wam jedynie o nim przypomnieć. Według mnie książka była naprawdę dobra, więc stwierdziłam, że to będzie idealny prezent dla Was, który możecie wygrać na początku nowego roku. Przecież trzeba dobrze rozpocząć ten przyszły 2014 rok. Jeśli jesteście zainteresowani wygraniem tej książki to zapraszam Was - TUTAJ. Zadanie konkursowe jest naprawdę bardzo proste i przyjemne, więc liczę na to, że będziecie chętni do zgłaszania się.


5 komentarze:

 1. Nic się nie przejmuj! Wiadomo, że zwłaszcza w tym okresie przedświąteczno-końcosemestralnym ludzie chcąc nie chcąc, muszą skupić się na czymś mniej przyjemnym niż czytanie. :) Życzę miłej nauki, dobrych ocen i przede wszystkim - WESOŁYCH ŚWIĄT. :)
  Pozdrawiam!
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę, że nie tylko ja mam problem z zastojem na blogu. W moim przypadku też przyczyną tego jest nauka, a raczej jej nadmiar. Plusem jest to, że w tym tygodniu sobie choruję i do świąt nie pokazuję się w szkole. Nareszcie mam czas na nadrobienie zaległości... Tobie życzę, żebyś także go znalazła! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oj tam, oj tam ! Nie przejmuj się !
  Wiele osób ma teraz nawał nauki lub pracy.
  To normalne w okresie przedświątecznym,
  trzeba wszystko zaliczyć , zdać, sprawdziany, kartkówki...brrr
  Ale zaraz będzie chwila spokoju ! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie przejmuj się, wiadomo, że nad ocenami trzeba pracować! Obyś uzyskała jak najlepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tardis! <3
  Chyba przez tą jedną budkę wezmę udział w wyzwaniu. :D
  Muszę to jednak jeszcze przemyśleć. ^^

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive