Podsumowanie stycznia

(zdjęcie własne)
Koniec stycznia, nadszedł luty, a ja jestem do tego miesiąca bardzo pozytywnie nastawiona. Czuję, że wydarzy się w nim wiele naprawdę dobrych rzeczy i wprost nie mogę się doczekać tego wszystkiego! No i przede wszystkim tych dwóch tygodni ferii. Mam zamiar spędzić cały czas na czytaniu! Zanim jednak zacznę poważnie myśleć o lutym, muszę zamknąć poprzedni miesiąc i podsumować ten pierwszy kawałek nowego roku.

 • liczba zrecenzowanych książek: 8

W tym miesiącu wreszcie zrobiłam to, co tak bardzo chciałam: nagrałam Bookshelf Tour 2014! Nagrywanie tego okazało się bardzo pracochłonne, ale się opłacało, bo to filmik, który chciałam najbardziej nagrać. Potem podzieliłam się z Wami moimi najbardziej wyczekiwanymi premierami 2015 roku i wprost nie mogę się doczekać aż wszystkie znajdą się na mojej półce! Następnie nadszedł czas na małe podsumowanie 2014 w postaci najlepszych książek minionego roku. Mam wielką nadzieję, że w 2015 będę mogła powiedzieć, iż był jeszcze lepszy niż poprzedni. W połowie miesiąca dostałam wznowienie Co wylądowało w lesie Rendlesham?, a z tyłu możecie znaleźć logo mojego bloga. Sprawiło mi to wiele radości, tak samo jak moja rekomendacja w Losing Hope. Generalnie zaliczam ten miesiąc to naprawdę świetnych. A jak Wam minął styczeń? :)

12 komentarze:

 1. Gratuluję tylu przeczytanych i zrecenzowanych książek :)
  Twoje Bookshelf Tour było bardzo fajne, niesamowicie na nie czekałam i w końcu mogłam je obejrzeć.
  U mnie styczeń minął bardzo szybko. Od jutra zaczynam ferie, które spędzę oczywiście na czytaniu.!
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję przeczytanych książek, bardzo zazdroszczę. Dla mnie styczeń minął szybko, ale dość boleśnie. Mam nadzieję, że wytrwam dwa tygodnie do ferii i zajmę się czytaniem, czyli tym co kocham najbardziej. Powodzenia w lutym! :)

  [wachajac-ksiazki.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję takich świetnych wyników! Bardzo podobał mi się filmik Bookshelf tour, na który czekałam już jakiś czas, ale się opłacało. :)
  Zazdroszczę ci tych rekomendacji w książkach hah. ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. A ja przeczytałam jedynie 5 książek. ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję tak dobrych wyników :)

  Mnie styczeń minął zaskakująco dobrze, chociaż ilość przeczytanych książek nie zachwyca.
  Teraz zaczynam ferie i liczę na to, że uda mi się 'zabrać za wiele książek' . Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Niezły wynik! Też przeczytałam 8 książek :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wyniku! Ja przeczytałam 14 książek i jestem z mojego wyniku bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Też jestem tak pozytywnie nastawiona do lutego ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratuluję wyników! Mi niestety został już tylko jeden tydzień ferii :(

  OdpowiedzUsuń
 10. Też jestem pozytywnie nastawiona do lutego, bo mam wrażenie, że minie mi dość szybko, a tego bardzo bym chciała. Świetnie, że tak wysoko oceniasz "Sabriela", bo książka będzie niedługo w drodze do mnie. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Ten miesiąc na prwdę miałaś bardzo udany czytelniczo, jak i blogowo :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję wyniku, 8 książek to dużo! U mnie w tym miesiącu jedynie 4, ale ze względu na ilość nauki i taka ilość mnie zadowala :)

  P.S. Zostałaś nominowana do LBA :) Więcej szczegółów tutaj: http://faaantasyworld.blogspot.com/2015/02/liebster-blog-award-5.html

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive