Podsumowanie sierpnia

źródło
Cześć! Wam również wakacje tak szybko minęły? Czuję, jakbym miała jedynie weekend wolnego, a nie całe dwa miesiące, jednak muszę przyznać, że ten wolny czas spędziłam po prostu cudownie! To chyba moje najlepsze wakacje i w sumie ostatnie takie spędzone na leniuchowaniu - właśnie zaczęła mi się klasa maturalna, więc te cztery miesiące kolejnych wakacji spędzę chociaż w połowie na pracy. Jednak zanim myślami dotrę do września, czas zamknąć sierpień. ♥

 • ilość zrecenzowanych książek: 5

Tak, jak mówiłam: Te wakacje były fantastyczne! Sierpień nieco bardziej przeżyłam w biegu, ale bardzo się z tego cieszę. Na początku miesiąca miałam dla Was filmik o niedocenianych według mnie książkach, a niedługo potem na kanale pojawiła się reorganizacja biblioteczki! Powiem Wam, że razem z Jul miałyśmy sporo pracy, ale w takiej atmosferze można robić wszystko. Od 13 do 24 sierpnia byłam razem z Jane w Anglii i powiem Wam, że spędziłyśmy tam naprawdę fantastycznie czas! Zdecydowanie chciałabym powtórzyć ten wyjazd i teraz jest to jedno z moich ulubionych wspomnień. Mogliście widzieć sporo zdjęć, które dodawałam z wyjazdu na instagrama lub snapy z podróżowania (snapchat: abistic). Vlog na pewno pojawi się na kanale, ale niestety mam niesamowicie dużo (ponad 400!) krótkich filmików do przerobienia, żeby skleić vloga, więc muszę na to wszystko znaleźć czas. A tradycyjnie pod koniec miesiąca na kanale pojawił się sierpniowy stosik z książkami, które kupiłam w Anglii. To były naprawdę fantastyczne wakacje! ♥9 komentarze:

 1. Zatem powodzenia maturzystko.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wpisałaś liczby komentarzy :) Wszystkiego dobrego we wrześniu. :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi również te wakacje minęły zdecydowanie za szybko. Życzę powodzenia w nowym roku szkolnym! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piosenka jest genialna. Powodzenia na maturze, ja również jestem maturzystką.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakie imponujące liczby, gratulacje! I powodzenia w szkole - wszystko zależy od podejścia. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super, że tak ciekawie spędziłaś wakacje i uważasz je za udane :) Jeszcze Anglia! :D
  U mnie w sierpniu przeczytanych 8 książek, choć miałam plany na więcej - może we wrześniu uda się nadrobić jeszcze wakacyjny wynik? :)

  OdpowiedzUsuń
 7. ale zazdroszczę tej Anglii <3 super jest spędzić wakacje w taki sposób :D Y&Y na końcu! <3 pozdrawiam :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Powodzenia na nowy rok szkolny ! I gratuluję wyników :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Intensywny miesiąc za Tobą, ale pewnie też pełno wrażeń i doświadczeń. Pozdrawiam i życzę kolejnego tak udanego miesiąca:)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive