Video stosik: Styczniowe zdobycze

Styczeń! Nowy rok, a u mnie dalej wszystko po staremu i pojawiają się kolejne książeczki. Może nie jest ich dużo, ale jestem zadowolona z tego, jak przebiegł ten miesiąc. Mam nadzieję, że w lutym pojawi się na mojej półce jeszcze więcej ciekawych książek i będę mogła ponownie bardzo pozytywnie opowiedzieć Wam o wszystkich tych cudeńkach. Na razie zapraszam na obejrzenie tego, co pojawiło się u mnie w tym miesiącu.16 komentarze:

 1. Ładne zdobycze :) Mnie również nie przypadła do gustu "Niezgodna", jednak jestem ciekawa jej kontynuacji. Czekam na twoją opinię :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny stosik :)
  Ahh, życie pianisty jest takie ciężkie... #sprawdzoneinfo

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny stosik, tylko pozazdrościć :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Niezgodna nie porywa, ale ma w sobie to "coś" co powoduje, że chce się czytać dalej.
  Zapraszam do siebie,
  http://worldofbookss.blog.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Twoje filmiki, wspaniale się je ogląda :) Czytałam całą trylogię Niezgodna i "Zbuntowana" mi się bardzo nie podobała, ale za to finał uważam za bardzo dobry w porównaniu z poprzednimi tomami. "Córka dymu i kości" jest przewspaniała. Kocham tą powieść i mam do niej sentyment - dzięki niej zyskałam marzenie, które się spełniło :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ach te przerywniki z grającą sąsiadką! :D
  Miłego czytania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ubóstwiam Twoje video stosiki ! :)Wspaniale się je ogląda i zawszę z niecierpliwością wyczekuje na kolejny.Ten był według mnie najlepszy(szczególnie z grającą sąsiadka w tle). Czytałam ,,Zbuntowaną" i mniej mi się ona podobała niż ,,Niezgodna".,,Wampiry Hollywoodu" i ,,Córka dymu i kości " czekają na półce, aż zajdę na nie czas albo inne książki przestaną odwracać moją uwagę :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny filmik! "Niezgodna" w ogóle nie przypadła mi do gustu, ale po "Zbuntowanej" diametralnie zmieniłam zdanie o tej serii.
  Mam nadzieję, że doczekamy się ostatniej części "Córki dymu i kości", to jedna z moich ulubionych pozycji.

  OdpowiedzUsuń
 9. "Niezgodną" czytałam, czytałam też "Zbuntowaną" ale ani jedna ani druga nie porywa, więc póki co wstrzymam się z czytaniem "Wiernej" :) Zazdroszczę "Daru wilka" <3

  OdpowiedzUsuń
 10. Też nie byłam do końca przekonana do "Niezgodnej". Jednak ja po kontynuację nie zamierzam sięgać. Spotkałam się z wieloma pozytywnymi recenzjami "Córki dymu i kości". To musi być dobra powieść :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajny stosik. Zazdroszczę :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Miłego czytania ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Uwielbiam Twoje filmiki. :)
  Życzę udanego czytania i czekam na recenzje! Bardzo chciałabym poznać ten angielski magazyn. :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Świetne książki! ;)
  http://ravenstarkbooks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 15. w jakim programie dodajesz te napisy na zdjęciu.(tak jak wyżej)?

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive