Podsumowanie grudnia i całego roku

Od dzisiaj zaczyna się Nowy Rok, a ja, chyba tak jak każdy z Was, mam nadzieję, że ten rok będzie dla mnie naprawdę dobry. Nigdy jakoś specjalnie nie czekałam na nadchodzący rok i tym razem było tak samo. Nie zmieniło się nic oprócz cyfry na końcu, teraz będę musiała pracować nad tym, żeby się nie pomylić przy pisaniu daty. Ale zanim podsumuję tutaj cały rok chciałabym Wam pokazać, jak przebiegł mój grudzień, który osobiście uważam za bardzo nieudany. Nie pod względem książkowym, ale z przyczyn osobistych. W każdym razie miłych oglądania statystyk. ;)

Podsumowanie grudnia
 • liczba przeczytanych książki: 6
- "Piąta fala" Rick Yancey
- "Wołanie kukułki" Robert Galbraith
- "Przegląd Końca Świata: Deadline" Mira Grant
- "Demony miłości" Eve Edwards
- "Słońce Słońc" Karl Schroeder
- "Mechaniczna księżniczka" Cassandra Clare

Podsumowanie 2013 roku

W zeszłym roku podsumowałam 8 miesięcy swojej pracy nad blogiem, a teraz mam do opisania okrąglutki rok. Po pierwsze: jestem bardzo szczęśliwa, że dalej tutaj jestem i dla Was piszę, bo sprawia mi to wielką przyjemność i dzięki temu rok 2013 był naprawdę dobry. Statystycznie rzecz biorąc: w tym roku na moim blogu pojawiła się magiczna liczba 101 700 wyświetleń, zostawiliście po sobie 5133 komentarzy450 postanowiło śledzić mojego bloga, a 552 osób polubiło mój fanpage. Nawiązałam współpracę z 17 wydawnictwami, 1 magazynem oraz 4 portalami. W lipcu udało mi się dołączyć do redakcji gazety Asia on Wave, z czego jestem bardzo szczęśliwa oraz fragment mojej recenzji pojawił się na okładce Nowego przywódcy Julianny Baggott (a dokładniej na tylnim skrzydełku). Natomiast w całym roku udało mi się przeczytać dokładnie 102 książki. Według mnie to naprawdę dobry wynik i jestem z niego jak najbardziej zadowolona. Nie będę liczyć, ile to jest stron, bo niestety miałabym trochę za dużo pracy. Bardzo się cieszę z tego, że nie ustałam w pisaniu tego bloga i mogłam podsumować swoją pracę przez calutki rok. Liczę również na to, że niedługo będę mogła opisać dla Was podsumowanie całego roku 2014 i nie będzie w nim żadnych przykrych potknięć.
Rok 2013 rokiem SHINee ♥
Dziękuję Wam za to, że byliście ze mną przez cały rok 2013 i mam nadzieję, że będziecie również przez cały 2014 . Oraz, że ja tutaj będę. Wczoraj w filmiku składałyśmy Wam razem z Julką życzenia, więc nie będę się powtarzać, bo to chyba wszystko, co chciałyśmy Wam przekazać. A ja dalej po cichutku liczę na to, że ten rok będzie lepszy od poprzedniego i mam nadzieję, że rzeczywiście moje przypuszczenia się sprawdzą. Chcę również serdecznie podziękować wydawnictwom za ten rok współpracy - jesteście naprawdę najlepsi. Nie miałam żadnych nieprzyjemnych sytuacji, a jedynie spotkałam się z naprawdę miłymi ludźmi, za co jeszcze raz serdecznie dziękuję. Na dzisiaj to chyba wszystko. Pojutrze dowiecie się o moich książkowych "kocha, nie kocha" 2013 roku. Enjoy the first day of New Year! ♥


12 komentarze:

 1. Tego Ci życzę, żeby właśnie ten rok był lepszy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nadal nie mogę uwierzyć, że ta dziwna data, która widnieje na moim komputerze jest prawdziwa. Pierwszy stycznia 2014. To teraz trzeba iść i przestawić się na pisanie nowego roku w zeszytach.Oby ten nowy rok był lepszy niż ten, co na szczęście już się skończył :)
  Wszystkiego dobrego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przeczytałaś dużo książek, mój wynik jest niestety dużo mniejszy. Wszystkiego dobrego na ten kolejny rok!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego dobrego w 2014!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak ja kocham czytać takie rzeczy. ♥
  Życzę Ci, aby 2014 rok był jeszcze lepszy od 2013! :') ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. Przede wszystkim życzę Ci, żebyś za rok również mogła zrobić tak owocne podsumowanie jak to teraz. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję wszystkich osiągnięć i życzę jeszcze bardziej owocnego 2014! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Życze przede wszystkim więcej przeczytanych książek, chociaż ten wynik jest zadowalający, więc współprac, a przede wszystkim wielu wiernych czytelników i satysfakcji z pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie mogę się już doczekać pisania nowej daty ;) Piękny wynik! U mnie 94 przeczytane w zeszłym już roku. Oby 2014 był lepszy!

  OdpowiedzUsuń
 10. "Mechanicznej księżniczki" po prostu nie da się nie zaliczyć do najlepszych książek miesiąca :d A statystyki po prostu niesamowite! Chciałabym mieć takie niesamowite osiągnięcia *.* Gratulacje, Abi, GRATULACJE! :3

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję i życzę kolejnych lat prowadzenia bloga z równym zapałem :)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive