Let's talk about: Targi Książki

Kończą się wakacje i znowu wracamy do szkoły, jednak niedługo jest organizowanych kilka książkowych akcji, które mogą Was zainteresować. W dwóch z nich będę brała udział, a trzecia jest idealna dla osób, które mieszkają w (lub blisko) Wrocławia. Dla mnie niestety jest tam nieco za daleko, więc nie będę mogła się pojawić, jednak może ktoś będzie zainteresowany tą akcją. Jeśli jesteście ciekawi o co mi chodzi to za chwilę Wam wszystko dokładnie przedstawię. Zacznijmy więc chronologicznie:
LiteraTura I Wrocław 2013

Na temat tej akcji powiem kilka słów dla zainteresowanych. Już niedługo, bo w sobotę 31 sierpnia 2013, rusza LiteraTura I Wrocław 2013. Pomysłodawcą LiteraTury I jest portal Sztukater Niestety mnie tam nie będzie, gdyż do Wrocławia mam ponad 4 godziny drogi, niemniej wydaje mi się, że będzie to idealna akcja dla blogerów i czytelników z okolic tego miasta. Zapowiadają się naprawdę ciekawe akcje, o których możecie przeczytać na plakacie akcji obok. Aż żałuję, że mnie tam nie będzie i bardzo serdecznie Was zapraszam, gdyż jestem przekonana, że to będzie genialne spotkanie.
Targi Książki w Katowicach

Targi w Katowicach odbędą się w dniach 20-22 września 2013 (ja będę tam 21 września, czyli w sobotę) i jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych spotkań w tym roku. Chciałam jechać na poprzednią edycję Targów, jednak nie miałam okazji, natomiast w tym roku już wszystko idealnie ustaliłam w taki sposób, żeby móc spędzić tam jak najwięcej czasu. Nie mogę się tego doczekać, gdyż wiem, że wielu moich znajomych blogerów tam będzie. Jeśli i Wy się wybieracie to proszę dodajcie się do wydarzenia, a na tej stronie możecie znaleźć więcej informacji oraz zapraszam również do rejestracji dla blogerów. Jestem również bardzo ciekawa ilu z Was się tam wybiera? Kogo będę miała okazję tam spotkać? ;3

17. Targi Książki w Krakowie

Najbardziej wyczekiwane Targi! ♥ Poprzednia edycja była wspaniała (zresztą możecie przeczytać o niej tutaj) i na tę również nie mogę się doczekać. 17. Targi Książki w Krakowie odbędą się 24-27 października 2013 (ja będę tam 26 października). Niedawno na swoim blogu Layla pytała o to, kto się na nie wybiera, gdyż razem z Nadą planują blogerskie spotkanie. W planach mają przygotowanie loga, hasła reklamującego i jeszcze innych rzeczy, które umilą nam to spotkanie. Stąd tutaj jest również moje pytanie: Kto z Was wybiera się na Targi do Krakowa? Jestem przekonana, że będzie tam wiele osób, a takie spotkanie blogerskie byłoby tutaj dobrym pomysłem. Moglibyśmy posiedzieć razem, porozmawiać o książkach, blogach i podzielić się swoim doświadczeniem. Kto jest za tym? Ja bardzo chętnie wezmę udział w takim spotkaniu i liczę, że osoby, które się tam pojawią również będą tym zainteresowane. ;3 Zapraszam Was również, żebyście dodali się do wydarzenia, które zostało utworzone specjalnie na 17. Targi Książki w Krakowie. ^^

Jak sami widzicie niedługo jest naprawdę wiele ciekawych akcji książkowych. Moje główne pytanie dotyczy Targów Książki w Katowicach i w Krakowie: Kto z Was się na nie wybiera? Bardzo chętnie spotkałabym się z innymi blogerami, nawet na chwilę, żeby móc porozmawiać ze sobą inaczej niż tylko poprzez komentarze. ;3

18 komentarze:

 1. Ja pewnie wybiorę się na Targi w Krakowie, moim ukochanym mieście. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. O super! Ja będę chyba i w Krakowie i Katowicach, bo i tu, i tu mam blisko. Chociaż co do Katowic nie jestem pewna, bo mam strasznie dużo planów na wrzesień, a nie mam jeszcze ustalonych terminów, postaram się to tak ustawić, żeby być. Też chętnie bym się spotkała z innymi blogerkami. : )

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne są takie akcje, niestety wszędzie mam bardzo daleko :(
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Cieszę się, że końcu będę mogła odwiedzić jakieś targi :D Zapewne pojawię się na tych krakowskich ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja wybieram się do Katowic 21 września. :)

  Pozdrawiam,
  R

  OdpowiedzUsuń
 6. Niestety, wszędzie mam daleko :(

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja prawdopodobnie będę w Katowicach :)
  Chętnie bym się spotkała z blogerkami :) Nawet bardzo :D

  pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 8. Mała uwaga: "Let's..." jest poprawnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jejku, dziękuję za poprawienie. Kompletnie nie patrzyłam na to, co piszę. :D

   Usuń
 9. Ja zapewne wybiorę się na targi w Krakowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja się wybieram i do Katowic i do Krakowa, więc bardzo miło byłoby się spotkać! Dni są mi obojętne, mam łatwy dojazd. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Niestety do wszystkich trzech miast mam za daleko, ale liczę na relację z targów :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Z chęcią pojechałabym na Targi w Katowicach, ale niestety zaczyna się szkoła i nie wiadomo, jak będzie z czasem... Choć kto wie, może się uda? ;)

  OdpowiedzUsuń
 13. Ja na pewno będę w Krakowie :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Eh, dla mnie wszędzie za daleko ;/

  OdpowiedzUsuń
 15. Co roku organizowane jest spotkanie blogerów na targach krakowskich przez Kaś z bloga achy - ochy z książką i większość osób zapewne na tym spotkaniu się pojawi:)

  OdpowiedzUsuń
 16. Dla mnie to za daleko... A Warszawa w tym roku niczego nie szykuje?

  OdpowiedzUsuń
 17. Spotkamy się w Katowicach! o 18.30 w City Rock jest spotkanie blogerów;))
  Jeśli jesteś facebookowa, to tutaj link:
  http://alone-with-books.blogspot.com/2013/08/let-talk-about-targi-ksiazki.html

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive