Podsumowanie lutego

źródło
Koniec lutego, czyli automatycznie to koniec moich ferii zimowych. Trochę żałuję, że już muszę pożegnać się z lutym, jednak pozostawił on bardzo miłe wspomnienia i bardzo chciałabym, żeby marzec okazał się jeszcze lepszy. Zanim otworzę ten miesiąc muszę zamknąć luty, więc zapraszam na podsumowanie miesiąca.

 • liczba zrecenzowanych książek: 6

W tym miesiącu wreszcie miałam ferie zimowe, więc mogłam poświęcić trochę więcej czasu na czytanie i nagrywanie. Na kanale pojawił się Harry Potter Spells Tag, a niedługo później wybrałam się na weekend do Jane z Zanim Zajdzie Słońce. Wybawiłam się z nią jak nigdy, a na moim instagramie możecie zobaczyć zdjęcie z wyjazdu. Postanowiłam również nieco odświeżyć wygląd bloga i pojawił się nowy nagłówek. W lutym dotarły do mnie również dwie ważne dla mnie książki. Pierwszą była Losing Hope z moją rekomendacją w środku, a następnie Czerwona królowa, w której również pojawiła się moja rekomendacja. Niedługo później na blogu pojawił się 7 Deadly Sins Tag. Okazało się również, że moja kolekcja książek Diane Chamberlain wzbogaciła się o jej najnowszą książkę i przyznam, że wszystkie razem wyglądają cudownie! I tradycyjnie na koniec miesiąca mogliście obejrzeć video stosik z moimi lutowymi zdobyczami, których było naprawdę sporo. Jak Wam minął ten miesiąc?

12 komentarze:

 1. Czytałam "Wszystko, co lśni". Zgadzam się, cudowna książka, godna polecania innym czytelnikom :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Chciałabym przeczytać właśnie "Wszystko co lśni" :) co do Endgame, faktycznie nie powala. Gratuluję wyników, świetne są :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dla mnie bezapelacyjnie numerem jeden z lutowych premier jest Czerwona Królowa, wezmę pod uwagę "Wszystko, co lśni", może będzie ciekawie :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Pojawił się też nowy nagłówek <3

  OdpowiedzUsuń
 5. Nowy nagłówek jest śliczny <3 Cały czas słyszę o "Wszystko, co lśni" - na twitterze, na fb, na instagramie, na blogach recenzenckich... Chyba faktycznie muszę się przekonać do jej przeczytania :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja również miałam ferie i naczytałam się za wszystkie czasy. Pobiłam chyba swój własny rekord. Gratuluje przeczytanych książek i zazdroszczę wszystkich powieści, które przeczytałaś. Powodzenia w nowym miesiącu.

  [wachajac-ksiazki.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 7. Zazdroszczę "Czerwonej królowej" :) Piękny nagłówek!

  OdpowiedzUsuń
 8. Uff sporo tego. :) Gratuluję zwłaszcza rekomendacji w książkach, to naprawdę świetna sprawa! :) A liczba wyświetleń imponująca. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A ja dzięki twojemu polecaniu kupiłam dzisiaj "Milczącą siostrę" Chamberlain! :D Jak uporam się z recenzenckimi to za nią pierwszą się biorę i jeśli mi się nie spodoba to radzę ci się dobrze ukryć. :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Miałam ferie w tym samym czasie, co ty i w końcu nadrobiłam czytelnicze zaległości. Zazdroszczę "Czerwonej królowej"-sama muszę ją w końcu kupić i przeczytać, bo poleca ją chyba każdy! A nowy nagłówek jest na prawdę piękny ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Świetne wyniki. Muszę przeczytać "Wszystko, co lśni". :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Genialne wyniki! Udanego marca. :)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive