Dar od aniołów. Karty misji życiowej - Dr Doreen Virtue

Tytuł: Dar od aniołów. Karty misji życiowej
Autorka: Dr Doreen Virtue
Cena: 69,60 zł
Zestaw: 44 karty oraz podręcznik
Wymiary kart: 89 x 127 mm
Ilość stron podręcznika: 128
Dostępne na: Talizman.pl
"Pozwól Aniołom prowadzić się przez życie!"

Dr Doreen Virtue to jasnowidząca doktor psychologii, która na swoim koncie ma wiele bestsellerowych książek i talii kart, związanych z aniołami, m.in. "101 Aniołów". Dr Virtue jest zaangażowana w swoją pracę i prowadzi warsztaty na całym świecie, a ludzie, którzy z przyczyn losowych nie mogą wziąć udziału w spotkaniu z nią mogą znaleźć ją na youtube. Autorka opiera swoje książki i karty, na kontakcie z aniołami.

Choć niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, misję życiową wybraliśmy sobie jeszcze przed narodzinami. Wspólnie z aniołami opracowaliśmy cel życiowy, który będzie przydatny dla innych i jednocześnie nagrodzi nas w sferze emocjonalnej. Trzeba tylko dowiedzieć się, jaką przyszłość sobie obraliśmy. Właśnie te karty nam w tym pomogą. Wystarczy zapytać o to anioły, a odpowiedź spłynie do nas poprzez przekaz na karcie. Jeśli teraźniejszość nie sprawia nam przyjemności, to znaczy, że zbaczamy od zaplanowanego celu. Anioły umożliwią nam powrót na właściwą ścieżkę życia, a gdy tylko poznamy własną misję, codzienność przepełni się harmonią i bogactwem możliwości.

Od jakiegoś czasu zaczęłam interesować się tarotem, magią, kartami i przeróżnymi rzeczami, właśnie z tym związanymi. Kilka razy próbowałam z tarotem, ale niestety nie za bardzo mi to wychodziło, a z kart dowiadywałam się zwykłych bzdur. Zachęcona pozytywnymi recenzjami i pięknym wizerunkiem owej talii, postanowiłam spróbować - raz kozie śmierć.

Gdy tylko dostałam paczkę od listonosza w momencie ją rozerwałam i już chciałam zbadać zawartość wnętrza. Jak zobaczyłam tę talię kart to po prostu zaparło mi dech w piersiach. Są one przepięknie zdobione przeróżnymi rysunkami, a ich krawędzie zostały obleczone w złoty kolor. Na każdej karcie znajduje się: nazwa, rysunek i krótki opis. Do talii został dołączony również podręcznik, który instruuje nas jak używać kart (trzeba je odpowiednio oczyścić i połączyć, by mogły spełnić swoją misję). Możemy wybierać jedną kartę, zrobić układ z trzech lub więcej kart. Niestety ja posiadam na razie jedną talię, więc nie mogę zrobić układu z większej liczby kart, gdyż łączy się je z inną talią. W podręczniku zawarty jest również szeroki opis każdej karty, gdzie zwraca się szczególną uwagę na to dlaczego wylosowaliśmy ją, a nie inną i co mamy robić, by dążyć do naszej misji.

Od samego początku zakochałam się w tych kartach i przez pierwsze kilka dni cały czas się nimi bawiłam - to oglądając rysunki, to wróżąc sobie i znajomym. Jeśli podchodzicie do tematu tak, że to zwykła ściema to się grubo mylicie. One mówią prawdę, ale tylko jeśli wsłuchamy się w to, co Aniołowie mają nam do przekazania. 

Co ja sobie wywróżyłam? Oczywiście, gdy tylko oglądnęłam je wszystkie, zaczęłam sobie wróżyć. Na początek, żeby sprawdzić karty, zapytałam o jedną rzecz, która najlepiej mnie charakteryzuje. Nie uwierzycie, ale wyszło:

Książki
Łączysz się ze swoim celem życiowym poprzez związek z książkami.

Na początku pomyślałam, że to tylko czysty przypadek, ale dla pewności powtórzyłam to jeszcze 2 razy i za każdym razem wychodziło mi to samo. Później spytałam o to, co powinnam robić w życiu, do czego mam dążyć? Oto co przekazały mi karty:

Pisarstwo
Leczysz, uczysz i bawisz za pomocą słów, które piszesz.

I znowu wielkie zaskoczenie. Zadałam to samo pytanie na następny dzień i wyszła mi dokładnie ta sama odpowiedz - to nie może być czysty przypadek, prawda? Właśnie od tej pory uwierzyłam w moją misję pisarza i jeszcze tego samego wieczoru zaczęłam pisać własną historię. Chyba jednak Anioły wiedzą co dla mnie zaplanowały i stoją nade mną, pilnując mnie przy mojej twórczości.

Karty są zapakowane w twarde pudełko, co zapobiega ich zniszczeniu, a dodatkowo sama talia jest bardzo twarda i wytrzymała. Urzekło mnie w nich dosłownie wszystko, a szczególnie te piękne zdobienia. Z całego serca Wam polecam. Jeśli jeszcze ich nie macie to ruszajcie do sklepu internetowego talizman, gdzie kupicie je po atrakcyjnej cenie. Naprawdę warto się w nie zaopatrzyć i poznać swoją przyszłość.

Moja ocena: 10/10


Za możliwość poznania swojej przyszłości, dziękuję Studiu Astropsychologii!


12 komentarze:

 1. Te karty mnie po prostu urzekły. Marzę, aby je mieć, śliczna talia. Obym kiedyś je miała i dowiedziała się tak wielu rzeczy, co i Ty :3

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie nie dla mnie...

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się, są świetne:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie są dopracowane, ale jednak nie dla mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. kolejna pozytywna ocena na temat tych kart :)
  może dam się sama namówić :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Podobnie dobrze je oceniłam. :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przed przeczytaniem recenzji byłam na nie, ale po jestem skłonna zakupić sobie te karty ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Łohoho wysoka ocena ;) Zaciekawiłaś mnie swoją recenzją :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wcześniej jakoś nie interesowały mnie publikacje tego wydawnictwa, jednak te karty mnie zaciekawiły!

  OdpowiedzUsuń
 10. Hmmm wierzę w Boga :) w istnienie Aniołów też ;) (ale to zapewne trochę inny sposób).
  Nie zabiorę się za tą pozycję ale przyznam, że graficznie wygląda ślicznie. ;D

  OdpowiedzUsuń
 11. OOO ciekawe to na swój sposób...bardzo

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive