Video stosik: Grudniowe zdobycze

Nagrywanie tego video stosiku przyniosło mi naprawdę wiele szczęścia. Może to wina śniegu za oknem, a może po prostu kwestia fantastycznych książek, które zawitały u mnie w tym miesiącu. Z pewnością to wprost idealne zakończenie tego roku!10 komentarze:

 1. Ależ słodka jesteś. ;-) I chyba bardzo młodziutka? :)
  Widać, że książki to Twoja miłość, bo z każdą kolejną pozycją byłaś jeszcze bardziej rozradowana. Przyjemnej lektury!! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam 17 lat, ale wszyscy mówią mi, że wyglądam na o wiele młodszą. :D Dziękuję bardzo! ;)

   Usuń
 2. Mówiłam Ci już, że uwielbiam Twoje video stosiki? :D I to tak bardzo, bardzo... Świetne książki. No i nareszcie masz całą serię Harry'ego. To chyba jedyna seria, która według mnie powinna być przeczytana przez każdego czytelnika. Nawet nie chodzi, że jest wybitna, tylko to... moje dzieciństwo :)
  Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ty to szalejesz :D Aż się oczy cieszą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ile wspaniałych książek! Miłego czytania. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam twoje stosiki! A twoje szczęście przenosi się na mnie. Wszystkie książki za Tobą, przeniosłabym do siebie do pokoju :3
  Miłego czytania i Szczęśliwego Nowego Roku :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniały stosik! Też muszę skompletować serię Harrego Pottera, bo na razie mam tylko 3 części, a jest to moja ulubiona seria :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zarażasz energią do czytania ! :) A Twój regał w światełkach wygląda cudnie!
  Życzę Ci jeszcze więcej radości z książek (i samych książek) w Nowym Roku ! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. O jej masz naprawdę dużo książek i w grudniu zgromadziłaś ciekawy stosik. :)
  Zaciekawiła mnie książka "Cień i kość". Widzę też, że masz już całą serię o Harry Potterze. Ja też będę musiała się wkrótce do niej zabrać, ponieważ nie czytałam go w dzieciństwie i chyba czas to nadrobić.:)
  Życzę udanego sylwestra i szczęśliwego nowego roku.

  OdpowiedzUsuń
 9. ojejku, ile słodkości na raz w jednej Abigail <3
  muszę koniecznie zabrać się za Harrego Pottera w nowym roku, koniecznie! I "W pogoni za świetlikami" czytaj szybko, to mój ulubiony autor ever i tej książki nie przeczytałam jeszcze tylko dlatego, ze to ostatnia jego autorstwa na mojej półce i jak już ją skończę to nie będę miała tej nadziei, że ciągle na mnie nieprzeczytany czeka... ROZUMIESZ. ale ty czytaj czytaj czytaj! :*

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive