Social Media Book Tag

źródło
Ostatnio zostałam zaproszona do zabawy Social Media Book Tag przez Miłosza, za co bardzo dziękuję! Dzisiaj nadszedł czas na to, żebym odpowiedziała na te kilka pytań, które zostały zawarte w tym tagu. Cała gra polega na tym, żeby do portali społecznościowych, np. Facebook, Twitter, wybrać książki, które odpowiadają poszczególnym kategoriom. Zapraszam na obejrzenie filmiku z moimi odpowiedziami.


8 komentarze:

 1. Planuję zrobić ten tag jak tylko znajdę na to troszkę czasu :) Koniecznie zabierz się za czytanie serii o Percym Jacksonie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny tag, a za Tobą piękne regały!

  OdpowiedzUsuń
 3. Podobają mi się Twoje filmiki! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Masz książki Ricka Riordana! ♥ Jak mogłam ich nie zauważyć u Ciebie? O.o A może widziałam... #tamojapamięć W każdym razie, nawet jak będzie dziwnie, to się nie poddawaj. To najlepszy autor świata!
  MySpace to coś w stylu naszej klasy. Dawno zapomniane. :D
  Też nagrałam do tego filmik, ale będzie jutro. xD Znowu to samo zrobiłyśmy. :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Uwielbiam Twoje filmiki, jest on cudowny, powinnaś więcej takich filmów kręcić, bo miło się Ciebie słucha:) Wiertarki trzeba było przekrzyczeć :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Popieram Adrianę na górze, Twoje filmiki są cudowne! <3 Tak, "Wielkiego Gatsby'ego" przeczytałam właśnie dzięki Tobie (bardzo mi się spodobał), "Miniaturzystkę" zażyczyłam sobie na Święta, a na "Annę Kareninę" poluję od videorecenzji, niestety tak się jakoś składa, że zawsze znajdzie się coś innego do czytania ;--;
  Czekam z niecierpliwością na stosik :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja też nie czytałam HP. Do tej pory, a mam 16 lat! Ostatnio wypożyczyłam z biblioteki 1. część i niedługo zabiorę za czytanie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Dzisiejsze Social Media są przyszłością i nie ma co do tego wątpliwości. Aktualnie działające agencje influencer marketing współpracują z młodymi zdolnymi blogerami organizując kampanie z różnymi markami.

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive