Video stosik: Lipcowe zdobycze


Już prawie koniec miesiąca, więc czas na lipcowy stosik. Nie wiem dlaczego, ale nie mogłam doczekać się pokazania tego stosiku. W przyszłym miesiącu video będzie pewnie w nieco zmienionej formie przez mój wyjazd do Londynu, jednak jeszcze wszystko się okaże z czasem. Książek może nie ma zbyt wiele, jednak jestem bardzo zadowolona z tych zdobyczy i już nie mogę doczekać się, żeby przeczytać je wszystkie. Nie będę przedłużać. Po prostu zapraszam Was do oglądania książek, które pojawiły się na mojej półce w tym miesiącu. 18 komentarze:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak ja Ci zazdroszczę "Lawendowego pokoju" i "Zakochać się"! :) Tymczasem ja również przeczytałam "Blackkout" i... tego nie da się opisać, ta książka jest po prostu CU-DO-WNA, cała seria Przeglądu Końca Świata to jedna z najnajnajlepszych jakie przeczytałam.... A poza tym, zazdroszczę Ci też tego pięknego czerwonego żurawia!

  OdpowiedzUsuń
 3. Regał prezentuje się genialnie. Na swoj egzemplarz English Matters też czekam.

  OdpowiedzUsuń
 4. "Lawendowy pokój" muszę nabyć!

  OdpowiedzUsuń
 5. Nie czytałam nawet jeszcze pierwszej części serii Miry Grant. To było najlepsze polecenia "Blackout", dlatego jak najszybciej MUSZĘ przeczytać całą serię! :D Piękne tło *.* <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Właśnie kończę "Blackout"! Zostało mi jeszcze niespełna sto stron i tak bardzo chcę, a jednocześnie nie chcę tego kończyć! Ta seria jest niesamowita! <3

  Polecam Ci 'Dziesięć płytkich oddechów'! Mam nadzieję, że Ci się spodoba :) A na egzemplarz English Matters czekam. Może jeszcze dziś listonosz do mnie zajrzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękny regał :)
  Niestety nie czytałam żadnej książki, ale po takiej prezentacji muszę przeczytać "Lawendowy pokój" :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ponowię komentarz, który zostawiłam na YT :)
  Zazdroszczę Poza Czasem ^^ Kiedyś współpracowałam z Jaguarem, potem musiałam zrezygnować, a jak jakiś czas temu do nich pisałam, to już nie przyjmowali nowych recenzentów. Oooo! Tak bardzo chciałabym przeczytać FEED. Ogólnie rzecz biorąc jak to robisz, że współpracujesz z tyloma wydawnictwami? Mi nie odpowiadają :/ Jeszcze żeby napisali, że mają full, albo mam za mało popularnego bloga, cokolwiek. A oni ani be, ani me.
  A właściwie to English Matters - co to jest? xD
  Spóźnione sto lat! :) Też bym sobie kupiła regał.... Jakbym miała większy pokój :/
  No i z prezentów zazdroszczę Oddechów no i Hopeless!! :) Zazdroszczę Ci, że masz jakieś przyjaźnie bloggowe :) Zawsze oglądam amerykański Booktube, ile oni prezentów dostają, a w Polsce same skanery mieszkaja, kto by chciał książkę za darmo oddać :P

  OdpowiedzUsuń
 9. Człowieku, masz naprawdę świetne książki! Nawet nie wiesz, jak Ci ich zazdroszczę. Za połowę z nich nie wiem, co bym zrobiła. Zresztą zazdroszczę Ci też tego, że możesz przeczytać je przed premierą :)
  Pozdrawiam ;)
  lustrzananadzieja.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Udanego wyjazdu do Londynu! I świetny regał, też potrzebuję nowego, ale nie mam na niego miejsca. Na książki już też nie, no ale... :P

  OdpowiedzUsuń
 11. Ookej.
  "Drzewo migdałowe" zbiera same pozytywne recenzje i o ile u ciebie dowiedziałam się o nim po raz pierwszy, to teraz po upewnieniu się, że naprawdę WSZYSCY, którzy tą książkę czytali mają pozytywne uczucia, ja także planuję ją kupić. :)
  "Lawendowy pokój" również po twojej recenzji chcę poznać. A poza tym, wcześniej tak na dobrą sprawę nie przyglądałam się tej okładce i jak tak teraz patrzę, to jest prześliczna! *-*
  Odnośnie "Miłości bez scenariusza" to mnie zaskoczyłaś, bo jak dotąd napotykałam same bardzo dobre opinie o tej książce i łał! Miło będzie poznać opinię kogoś kto nie wychwala jej :)
  "Zakochać się" oczywiście jest na liście do kupienia, aczkolwiek jako, że w sierpniu będę testować silną wolę, książka raczej przed wrześniem czy tam październikiem, u mnie nie wyląduje. :( Pocieszę się innymi powieściami tej autorki z biblioteki. :)
  "Galop'44" wygląda interesująco i przeczytać także bym chciała, ale powiedzmy, że nie śpieszy mi się z tym jakoś szczególnie, zwłaszcza że większość czytelników ocenia ją... przeciętnie. :)
  Serię pani Monir chciałabym poznać, jesli nie dla tomu pierwszego to dla dwójki, ale również mi się nie śpieszy do tego, by ją przeczytać. :)
  Jej, cieszę się, że "Blackout" jest tak entuzjastycznie przyjęty, bo mam nieprzeczytany "Feed" na półce i... Mimo, że chwilowo nie mam na niego ochoty - bo nie wiem czego się spodziewać w głównej mierze, to liczę, że również i ja się nie zawiodę. Choć dziwny ze mnie czytelnik, zazwyczaj, więc nie chcę się nastawiać zbyt pozytywnie :)
  Regał rzeczywiście przecudny, no ale, ale! Jakże nie mógłby taki być, skoro jego przeznaczeniem jest mieścić książki? :D Ach, i spóźnione: wszystkiego najlepszego! :)
  "Niezbędnik obserwatorów gwiazd" też chcę przeczytać, mimo że "Poradnik pozytywnego myślenia" był dla mnie tylko dobry. :) Niemniej, jest coś przyjemnego i optymistycznego w stylu pisania autora, także. ;)
  "Dziesięć płytkich oddechów" mam i ja! Na półce. Nieprzeczytane. Of course. :( No, ale. Zapowiada się fajnie. :)
  "Hopeless" o jejujejujejujeju! Kocham! *-*
  Życzę przyjemnego czytania, pozytywnego sierpnia i udanego wyjazdu do Londynu. :)
  Pozdrawiam,
  Sherry

  OdpowiedzUsuń
 12. "Lawendowy pokój" przyciąga moją uwagę, więc pewnie ją przeczytam :) Muszę też zapoznać się w serią Przegląd końca świata :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Kocham Twoje videa. Są świetne. Tryskasz energią Oddajesz uczucia. Mam ochotę rzucić się we wszystkie książki na raz. Doszło do tego, że czekam na Twoje stosiki.
  Uzależniasz, wiesz ?

  OdpowiedzUsuń
 14. Ileż u Ciebie książek, które mnie ciekawią. "Drzewo migdałowe" i "Hopeless" uwielbiam! "Lawendowy pokój" i "Zakochać się" bardzo mnie ciekawią. "Galop '44" niedługo zaczynam czytać. "Przegląd Końca Świata" muszę w końcu zdobyć, bo otacza mnie niemal z każdej strony i jestem go przeogromnie ciekawa. :) Miłej lektury!

  OdpowiedzUsuń
 15. Drzewo migdałowe i Lawendowy pokój mi się marzą i to bardzo :)

  OdpowiedzUsuń
 16. Chyba nie będę zbyt oryginalna,ale muszę Ci powiedzieć,że zazdroszczę "Lawendowego pokoju" i "drzewa migdałowego"! Szczęściara z Ciebie ;)

  http://wiecznie-zaczytana-blog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. Ile książek! I jeszcze ten żuraw. Cudo. *........*

  OdpowiedzUsuń
 18. Twoje video stosiki są takie cudowne, oglądanie ich to jedna z najpiękniejszych chwil miesiąca <3

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive