Niedługo wychodzi: Wina Gwen Frost - Jennifer Estep

Wina Gwen Frost
Jennifer Estep
8 maja 2014 r.
Czwarta część serii Akademia Mitu

Przed moimi oczyma mignęła twarz – najpotworniejsza, jaką kiedykolwiek ujrzałam. Mimo że ze wszystkich sił starałam się zapomnieć o tym, co się stało, widziałam go wszędzie. To był Loki – bóg złoczyńca, którego uwolniłam wbrew własnej woli. Powinnam była zgadnąć, że moja pierwsza prawdziwa randka z Loganem Quinnem zakończy się kompletną porażką. Gdybyśmy wpadli w zasadzkę żniwiarzy albo wdali się w jakąś przypadkową bójkę, byłabym mniej zaskoczona. Ale dać się aresztować podczas popijania kawy w modnej knajpie?Tego nie przewidziałam. Zostałam oskarżona o dobrowolne udzielenie pomocy żniwiarzom w uwolnieniu Lokiego z więzienia – a osobą, która prowadzi przeciw mnie rozprawę jest Linus Quinn, ojciec Logana. Najgorsze, że niemal wszyscy w akademii uważają mnie za winną tej zbrodni. Jeśli mam z tego wyjść cało i zdrowo, muszę się sama zatroszczyć o obronę…

Ja wprost nie mogę się doczekać tej części przygód Gwen Frost i mam wielką nadzieję, że nie zawiodę się na tym, co teraz przygotowała autorka. Ktoś jeszcze ze mną odlicza dni?5 komentarze:

 1. Słyszałam o tej serii, ale jakoś nie mogę się zabrać. Zapytam w bibliotece, może są początkowe części. Z pewnością wiele osób wyczekuje premiery. Pozdrawiam, Marcelina ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze nie słyszałam o tej serii, ale jak tylko uda mi się znaleźć ją na półce w księgarni bądź bibliotece i wygospodaruję trochę czasu, to z chęcią zapoznam się z nią bliżej. Mam nadzieję, że jest tego warta i nie zawiodę się na niej podczas czytania :)
  Pozdrawiam,
  Fioletoowa

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo chciałabym przeczytać, ale cały czas mi z tą serią nie po drodze... trzeba to zmienić!

  OdpowiedzUsuń
 4. Serię kojarzę, bo w blogosferze można natrafić na sporo jej recenzji, ale ja się jeszcze nie dałam skusić na przygody Gwen. Moze kiedyś, ale nie czuję jakiejś naglącej potrzeby :D

  OdpowiedzUsuń
 5. To tylko dowodzi, jak bardzo jestem do tyłu - już czwarta część.
  http://art-forever-in-my-mind.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive