Już jest, już jest!

Już jest, już jest! Dzisiaj na PB zauważyłam zapowiedź książki, na którą tak długo czekam! A mianowicie "Miasto zagubionych dusz" Cassandry Clare. :3 Jestem tak szczęśliwa, że wydawnictwo MAG wreszcie pokazało nam okładkę! A premiera już 28 listopada. <3 Poniżej oczywiście zaprezentuję Wam okładkę - która według mnie jest najładniejszą, jaką zrobili do tej serii - oraz krótki opis.

"Jace jest teraz sługą zła, związanym na wieczność z Sebastianem. Tylko mała grupka Nocnych Łowców wierzy, że można go uratować. Żeby to zrobić, muszą zbuntować się przeciwko Clave. I muszą działać bez Clary. Bo Clary rozgrywa niebezpieczną grę zupełnie sama. Ceną przegranej jest nie tylko jej własne życie, ale również dusza Jace’a. Clary jest gotowa zrobić dla niego wszystko, ale czy nadal może mu ufać? I czy on jest naprawdę stracony? Jaka cena jest zbyt wysoka, nawet za miłość?" [źródło]

Jesteście tak podekscytowani jak ja, prawda?! :D W dniu premiery lecę do księgarni, kupuję i rzucam wszystko, żeby móc ją jak najszybciej przeczytać. :3 Czekam jeszcze na ostatnią część Diabelskich maszyn, czyli "Mechaniczną księżniczkę". Ojojoj, MAG jest zdecydowanie moim ulubionym wydawnictwem. <3 A Wy na jakie premiery czekacie? Moje książkowe marzenia zaczynają się powoli spełniać, ale ciągle brakuje mi do skompletowania serii Darów anioła - "Miasta popiołów" i, mojej ulubionej części, "Miasta szkła". :c

18 komentarze:

 1. O matko. *____* Ile ja się na tę książkę naczekałam! Już tak przyzwyczaiłam się do tych okropnych okładek, że teraz przeżyłam niemały szok - ta chyba rzeczywiście jest najlepsza. Jejku, nie mogę doczekać się premiery! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem w szoku - okładka nie jest aż tak tragiczna:P

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie mogę patrzeć na te koszmarne okładki, choć książki na szczęscie są lepsze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie najlepsza okładka z tej serii.;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Faktycznie okładka najładniejsza ze wszystkich. Przydało by się przeczytać poprzednią część, bo nie pamiętam o czym była. A "Diabelskie Maszyny" tez oczywiście przeczytane. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. o tak, to jest co, na co ze zniecierpliwieniem czekałam. już nie mogę się doczekać, by wziąć obydwie książki w swoje ręce i zagłębić się w lekturze.
  o, a co do okładki, to muszę szczerze przyznać, że jest n a w e t dobra. po prostu wow. graficy tym razem się postarali, nie ma co.

  OdpowiedzUsuń
 7. Dobrze, że się doczekałaś :)
  Już z góry życzę przyjemnej lektury :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Mnie okładka nie zachwyca, ale uwierzę na słowo, że jest najlepsza z całej serii. Strach pomyśleć, jak wyglądały inne ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. nie czytałam jeszcze tej serii, ale mam ją w planach ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Teraz wydawnictwo się postarało i zrobiło piękną okładkę :) Ostatnio właśnie skończyłam czytać czwartą część Darów anioła i również z niecierpliwością czekam na premierę.

  OdpowiedzUsuń
 11. Uwielbiam! Po prostu nie mogę się doczekać!

  OdpowiedzUsuń
 12. Właśnie udało mi się zdobyć drugą część "Darów anioła" i coś czuję, że szybko ją skończę.

  OdpowiedzUsuń
 13. Serię kojarzę, ale nie miałam jeszcze przyjemności zapoznania się z nią. Na razie nie czuję potrzeby sięgnięcia po nią.

  OdpowiedzUsuń
 14. Okładka tradycyjnie nie grzeszy urodą.. Ale premiery wprost nie mogę się doczekać! : D

  OdpowiedzUsuń
 15. Niedawno dostałam pierwszą część, muszę ją przeczytać! =3

  OdpowiedzUsuń
 16. Przeczytam, a potem zakupię w oryginalnej wersji, z cudowną, amerykańską okładką, bo polskich ścierpieć nie mogę :<

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive