Podsumowanie listopada

źródło
Cześć! Listopad dobiegł już końca, a to oznacza, że pora na grudzień i Święta! Ja w tym roku naprawdę bardzo wcześnie czuję świąteczny klimat i po prostu nie mogę się już doczekać! Ale jeszcze zanim będę w pełni myśleć o nadchodzącym magicznym czasie, to pora podsumować listopad.

 • liczba zrecenzowanych książek: 6
 • liczba obserwatorów bloga: 914
 • liczba lubiących fanpage: 4 300
 • liczba subskrybujących na YouTube: 7 420
 • liczba wyświetleń od początku bloga: 1 217 000
 • liczba komentarzy od początku bloga: 9 196

Listopad był naprawdę ciekawym miesiącem. Mimo tego, że zaczęło się sporo rzeczy na studiach i nie miałam bardzo dużo czasu na bloga to jednak jestem zadowolona z całokształtu. Na początku miesiąca podzieliłam się z Wami vlogiem z Targów Książki w Krakowie, a niedługo później na kanale mogliście zobaczyć moje wykonanie Tea Book Tag. Następnie opowiadałam Wam trochę na temat dwóch tomów serii U4, które niesamowicie dobrze mi się czytało i oczywiście na koniec miesiąca pojawił się listopadowy book haul. A jak Wy spędziliście listopad? ♥

4 komentarze:

 1. Gratuluję wyników. Oby grudzień był jeszcze lepszy! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Niech grudzień przyniesie jeszcze więcej wrażeń.
  Pozdrawiam i zapraszam polecam-goodbook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawy był ten Twój listopad. U mnie bez szału, ale za to z nadzieją patrzę na grudzień. Głównie ze względu na zaspy śniegu, bo tworzą niepowtarzalny klimat oczekiwania, co sprzyja tworzeniu, czy nie? ;)
  Radek Optymista

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też bardzo szybko w tym roku czuję Święta! :D
  Ciekawy miesiąc, jak zawsze :)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive