Podsumowanie października

źródło
Cześć! Październik był dosyć trudnym miesiącem, ponieważ rozpoczęłam studia i musiałam przyzwyczaić się do pewnych nowych rzeczy, które będą się działy. Mimo wszystko, na razie jest w porządku, ale zdecydowanie liczę na to, że kolejne miesiące okażą się lepsze i że bardziej spodobają mi się te studia. Ale zanim będę w pełni myśleć o listopadzie to chciałabym zamknąć w pewien sposób ten październik.

 • liczba zrecenzowanych książek: 6
 • liczba obserwatorów bloga: 913
 • liczba lubiących fanpage: 4 273
 • liczba subskrybujących na YouTube: 7 254
 • liczba wyświetleń od początku bloga: 1 203 000
 • liczba komentarzy od początku bloga: 9 171

W tym miesiącu działo się naprawdę sporo rzeczy - rozpoczęłam studia i próbowałam jakoś przyzwyczaić się do studenckiego życia. Mam nadzieję, że te następne miesiące będą bardziej owocne niż ten pierwszy. Na kanale na początku miesiąca pojawiło się Q&A, gdzie odpowiedziałam na kilka pytań, których byliście bardzo ciekawi. Następnie wykonałam dla Was Unpopular Opinions Book Tag, czyli opowiedziałam trochę na temat niepopularnych opinii o popularnych książkach. Nagrałam dla Was również film z moimi ulubionymi męskimi postaciami, a później wpadłam z wizytą do Moondrive'a i na kanale pojawił się unboxing Perfekcyjnego Moondrive Boxa! Tradycyjnie pod koniec miesiąca mogliście zobaczyć październikowy book haul, a później miałam też przyjemność pojawić się na Targach Książki w Krakowie, gdzie poznałam Richarda Flanagana i Eleanor Catton, niezapomniane przeżycie! A jak Wam minął październik? ♥

5 komentarze:

 1. Prawda jest taka, że na pierwszym roku filologii angielskiej mnóstwo jest tzw. zapchajdziur, czyli zupełnie bezsensownych przedmiotów. Chociaż pewnie na każdym kierunku tak jest... Mnie o wiele bardziej podoba się na magisterce, gdzie przeważają już przedmioty specjalizacyjne - w moim przypadku są to tłumaczenia. Życzę powodzenia w kolejnych miesiącach!

  OdpowiedzUsuń
 2. Z tego, co kojarzę na snapie (:P), to studiujesz chyba jakąś filologię, tak? Życzę powodzenia na tym pierwszym roku, u mnie osobiście wiele się działo, chociaż w porównaniu z 2 i 3 rokiem to miałam wtedy znacznie więcej czasu dla siebie. Mój październik był bardzo intensywny pod względem czytelniczym, za sobą mam aż 13 książek i o dziwo zdecydowana większość z nich były to lektury, które naprawdę mi się spodobały, więc nic, tylko się cieszyć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak zwykle udany i emocjonujący miesiąc! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. There is shocking news in the sports betting world.

  It has been said that every bettor needs to look at this,

  Watch this now or quit betting on sports...

  Sports Cash System - SPORTS BETTING ROBOT

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive