304. Mały Książę. Rozszerzona Rzeczywistość - Antoine de Saint-Exupéry

Dziś dzięki uprzejmości wydawnictwa Galaktyka mam przyjemność opowiedzieć Wam o pewnej niesamowitej książce, którą jest Mały Książę. Pewnie już ją czytaliście i jestem naprawdę bardzo ciekawa Waszej opinii. A wydawnictwo zastosowało do tej powieści coś naprawdę świetnego, bo pojawia się tutaj coś takiego jak Rozszerzona Rzeczywistość i jeśli jesteście ciekawi jak to wygląda w książce to zapraszam Was do obejrzenia filmiku. ♥4 komentarze:

 1. czytałam go pierwszy raz jak miałam 14 lat i sięgnęłam kilka miesięcy temu, znów po "Małego Księcia" dziś mam lat 20 i zupełnie inaczej odebrałam książkę... jest cała zakreślona, ponieważ cytaty i treści z nich płynące są po prostu cudowne i można z nich korzystać przez całe swoje życie. Autorowi udało się zrobić z takiej pozornie krótkiej bajki dla dzieci, książkę dla każdego, a zwłaszcza dla dorosłych którzy zapomnieli o pewnych ważnych aspektach życia :)
  Świetna recenzja i uwielbiam Cię oglądać, jesteś bardzo pozytywną osobą i nie da się obejść nie oglądając Twoich filmików <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam "Małego Księcia" i kocham to, że wydawnictwa cały czas wydają go w coraz to nowszych i ulepszonych wersjach, bo tak cały czas pamieta się o tej wyjątkowej książce! Pozdrawiam! <3

  coffeethebook.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. "Małego Księcia" czytałam dwukrotnie, a i sama niedawno zaopatrzyłam się we własny egzemplarz, tylko w innym wydaniu. "Mały Książę" to klasyk, który należy przeczytać choć raz! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe czy jest tu ktos,kto nie zna Małego Księcia? jesli nie,to traci naprawdę wiele :D
  Zapraszam: http://czytam-pisze-recenzuje-polecam.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive