Colorful Media - czasopisma językowe

Nie taka nauka języka straszna, jak ją malują. Wcale nie musimy się męczyć przy danym języku, ale uda nam się to tylko wtedy, gdy urozmaicimy naszą naukę w coraz to nowe i ciekawsze rzeczy. Tak na przykład pomagają różnego rodzaju fiszki, kursy, czy rozmówki językowe. Jednak dzisiaj mam dla Was coś jeszcze ciekawszego, a mianowicie czasopisma językowe. Muszę przyznać, że jeszcze się z czymś takim nie spotkałam i byłam naprawdę ciekawa tego, jak może przebiegać nauka z takim magazynem. I przyznam szczerze, że nie jestem zawiedziona, ale o tym opowiem Wam w późniejszych postach, na razie chciałabym Wam zaprezentować wydawnictwo, które wydaje te magazyny, a jest to oczywiście Colorful Media.

Na zdjęciu powyżej są przedstawione egzemplarze magazynu, które mnie najbardziej zainteresowały i postanowiłam się z nimi zapoznać, jednak Colorful Media ma w zapasie jeszcze inne pozycje, których tutaj nie widać. Dzięki temu wydawnictwu możemy uczyć się 5 języków poprzez poszczególne edycje magazynu. Ten do nauki języka niemieckiego to Deutch Aktuell, do angielskiego English Matters lub Business English, do francuskiego Français Présent, do hiszpańskiego ¿Español? Sí, gracias i do rosyjskiego ОСТАНОВКА: РОССИЯ! W każdym z magazynów znajdziemy szereg różnych artykułów, w których możemy przeczytać o życiu gwiazd, pracy, jak i również o sportach w danym kraju. Każdy podejmowany temat jest inny i nie ma takiej możliwości, żebyśmy nie znaleźli czegoś dla siebie. To jest chyba jeden z największych plusów tego magazynu: każdy znajdzie w nim coś dla siebie, a dodatkowo ma jeszcze możliwość nauczenia się danego języka.

Nie oszukujmy się, trzeba mieć chociaż minimalne obejście z językiem, w którym chcemy czytać magazyn, bo nie jest to łatwa rzecz. W każdym wydaniu mamy przedstawione artykuły, a pod nimi wytłumaczone zwroty i frazy, które mogłyby nam sprawić nieco trudności. Ale nie musimy koniecznie czytać wszystkie publikacje, gdyż Colorful Media wyszło naprzeciw miłośnikom telefonów. Stąd właśnie istnieje również możliwość, żeby ściągnąć je w formacie mp3 lub pobrać na telefon kod QR i wszystkiego odsłuchać. Każdy magazyn jest wydany naprawdę bardzo porządnie, zarówno pod względem oprawy graficznej, zawartej w nim treści, jak i dobrej jakości papieru. Nie sposób jest wymienić wszystkiego tego, co znajduje się w magazynie, więc ja przyjrzę się tylko kilku z nim, które widzicie na zdjęciu powyżej i wkrótce możecie liczyć na recenzje. Jak na razie jestem naprawdę bardzo zadowolona z tego magazynu i z pewnością go będę polecać.

Colorful Media to naprawdę dobre wydawnictwo, które oferuje ciekawe magazyny. To z pewnością wielkie urozmaicenie w nauce danego języka, więc jeśli lubicie uczyć się w bardziej efektywny i ciekawy sposób to powinniście sięgnąć po te pomoce, które oferuje Wam Colorful Media. Mam nadzieję, że moje najbliższe recenzje utwierdzą Was w przekonaniu, że naprawdę warto skorzystać z tych magazynów.

4 komentarze:

 1. Ja właśnie miesiąc temu zakupiłam dwa z angielskim i jeden z hiszpańskim. Jeszcze nie czytałam, ale jak tylko znajdzie się więcej czasu to zabieram się za naukę hiszpańskiego - jestem mocno zmotywowana tej jesieni.

  OdpowiedzUsuń
 2. Już oczekuje tych recenzji, bardzo do mnie taka forma nauki języka trafia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moje magazyny już czekają na przeczytanie ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gazetki CM bardzo swego czasu lubiłam i kolekcjonowałam. Przydawały mi się nie tylko do szlifowania języka, ale także w pracy :)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive