Wyniki konkursu z 'Królem Kruków'!

Cześć! Dzisiaj to, na co wszyscy tak długo czekali, czyli wyniki konkursu z "Królem Kruków". Bardzo się cieszę, że tak licznie zgłosiliście się do tego konkursu, naprawdę nie liczyłam na to, że zgłosi się aż 100 osób (kilka z nich zgłaszało się po dwa razy, chyba aż za bardzo chcieli tę książkę i musiałam wszystko jeszcze raz liczyć). W każdym razie nareszcie nadszeł czas, żeby poznać zwycięzcę. Nie będę pokazywać Wam pełnego losowania, gdyż po prostu nie robiłam zdjęć, ale uwierzcie mi na słowo, że zostało przeprowadzone poprawnie i nikogo nie faworyzowałam. Pierwsza karteczka z nickiem, która wpadła mi w ręce to:

E-mail już do Ciebie leci i serdecznie gratuluję! Jeszcze raz dziękuję wszystkim za udział i oficjalnie ogłaszam, że następny konkurs już naprawdę niedługo. ^^

16 komentarze:

 1. O matko, nie wierzę :O Dzięki wielkie! ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! :)
  Życzę przyjemnej lektury :D

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratki ;3 Tylko pozazdrościć nagrody :)

  zapraszam w wolnej chwili: http://kacik-naszych-ksiazek.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. To niesprawiedliwe! Pati ciągle coś wygrywa! Ciągle sprawdza się to, że głupi zawsze ma szczęście :D Ale i tak się cieszę, że ją wygrała. Pożyczę sobie Króla Kruków od niej. Od dawna chciałam przeczytać, a troszkę by to potrwało zanim by sobie tą książkę kupiła. :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. W zasadzie argument przekonywujący, więc dobrze, że nagroda do niej trafi. Jednego alkoholika mniej ;) Gratuluję!

  OdpowiedzUsuń
 6. gratulację dla zwyciężczyni;))

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive