Niedługo wychodzi: Tajemnice Gwen Frost - Jennifer Estep

Polski tytuł: Tajemnice Gwen Frost
Oryginalny tytuł: Dark Frost
Autorka: Jennifer Estep
Tłumaczenie: Anna Rojkowska
Język oryginału: angielski
Ilość stron: 328
Wydawnictwo: Dreams
Kategoria: fantastyka
Premiera: 30 lipca 2013
Oprawa: miękka + skrzydełka

W lutym tego roku mieliśmy szanse zapoznać się z kontynuacją przygód Gwen w Pocałunku Gwen Frost. Przyznaję, iż poprzednia część nie wywarła na mnie tak wielkiego wrażenia, jak pierwsza, jednak z wielką niecierpliwością czekałam na kolejną wzmiankę na temat kontynuacji tej serii. Okazuje się, że już 30 lipca na półki księgarni trafi trzecia część Akademii Mitu, czyli Tajemnice Gwen Frost. A o czym tym razem przeczytamy w tej książce?

W Akademii Mitu wszyscy znają Gwen Frost jako Cygankę, która dzięki psychometrii jest w wstanie znaleźć zgubę i która chodzi z Loganem Quinnem, najbardziej atrakcyjnym chłopakiem w szkole. Gorąco pragną ją zabić żniwiarze chaosu. Zamordowali jej mamę i uwzięli się także na nią. Okazuje się, że pożądają sztyletu z Helheimu, który ukryła matka Gwen tuż przed śmiercią. Artefakt obdarzony jest wielką mocą i żniwiarzom wydaje się, że dziewczyna wie gdzie go szukać – tymczasem to nieprawda. Magia Cyganki jest zbyt słaba, aby to ustalić. Jedno jest pewne: żniwiarze jej nie darują. Czeka ją walka na śmierć i życie.


First Frost (#0,5) | Dotyk Gwen Frost (#1) | Pocałunek Gwen Frost (#2) | Tajemnice Gwen Frost (#3) | Crimson Frost (#4) | Spartan Frost (#4,5) | Midnight Frost (#5) | Killer Frost (#6)

8 komentarze:

 1. Nie mogę się już tego doczekać < 3

  Pozdrawiam, obserwuje i zapraszam do siebie.
  http://naszksiazkowir.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwsza część wciąż przede mną ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeszcze nie miałam okazji zapoznać się z tą serią, ale mam nadzieję, że wkońcu nadrobię zaległości ; )

  OdpowiedzUsuń
 4. Czekamy ;/

  weronine-library.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Niestety nie znam tej serii, ale wygląda zachęcająco :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Cześć! Twój blog został nominowany do The Versatile Blogger Award :) Tutaj znajdziejsz szczegóły: http://naszksiazkowir.blogspot.com/2013/08/akcja-bloga-versatile-blogger-award.html :) Pozdrawiamy, ekipa Naszego Książkowiru.

  OdpowiedzUsuń
 7. Mam pytanie przeczytałam 3 części i zastanawia mnie czy masz może jakieś informacje na temat czy będzie 4 i kiedy można się jej spodziewać . Książka tak mnie pochłonęła że wszystkie części przeczytałam w niecałe trzy dni :) Dzięki za jakieś informacje

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno będzie czwarta część, bo z tego, co czytałam to ma być ich sześć i nawet nie wiem, czy autorka nie planuje więcej. Na Targach dostałam informację, że w przyszłym roku wydawnictwo ma kontynuować wydawanie kolejnych książek z danych serii, w tym też Akademię Mitu. ;) Niestety nie wiem, kiedy dokładnie możemy się spodziewać czwórki. Trzeba wypatrywać pilnie informacji na ten temat. ^^

   Usuń

 

Blog Archive