Dziś wyszło: 'Wiatr - Jaskółczy lot' Miriam Dubini
Tytuł: Wiatr - Jaskółczy lot
Autorka: Miriam Dubini
Ilość stron: 200
Wydawnictwo: Dreams
Kategoria: literatura młodzieżowa
Premiera: 25 czerwca 2013 r.
Cena z okładki: 34 zł

Już jest! Dzisiaj, czyli 25 czerwca 2013 r., ma swoją premierę druga część przygód Grety i Anselma! Jesteście ciekawi? Ja bardzo! Wprost nie mogę się doczekać premiery tego tomu, gdyż w pierwszej części zakochałam się po uszy. ;3 Jesteście ciekawi z czym tym razem zmierzą się nasi bohaterowie? W takim razie oto opis prosto od wydawnictwa Dreams:


Greta ma wyścigówkę i dom, który zbyt często bywa pusty. Nie lubi mieć z górki, nie znosi szkoły, za to uwielbia pędzić z wiatrem i kocha Anselma. Jest nieuchwytna i zachwycająca jak obłoki na niebie.

Emma jest Holenderką i jeździ na holenderce, sama jest piękna, jej rower już mniej. Mieszka we wspaniałej willi w centrum Rzymu. Ma czwórki z włoskiego, matkę dbającą o pozory i kilka krzywd do wybaczenia.

Lucia ma wielką rodzinę i dziecinny rower w kropki i kwiatki. To Sciagalle go tak dla niej wymalował, piętnastoletni artysta, najbardziej osobliwy z nich wszystkich.
Trzy przyjaciółki razem w jednej klasie i razem w warsztacie Anselma. Odnawiają swoje rowery snując marzenia o tym, co je jeszcze czeka. Anselmo potrafi odczytać przyszłość pisaną światłem na wietrze. Niestety, kiedy jego wzrok napotyka oczy Grety, wszystko rozpływa się w największej tajemnicy świata. To miłość.


TĘSKNIĘ ZA TOBĄ
Wiadomość wyświetliła się na ekranie komórki. Była od Grety. Tylko te trzy słowa, bez podpisu, bez buziek, bez wykrzykników, ale zupełnie wystarczyło, aby serce Anselma wykonało salto. Jego palce natychmiast wystukały odpowiedź.
PRZYJEDŹWiadomość do mnie | Jaskółczy lot

4 komentarze:

 1. Mimo że pierwsza część była taka sobie, to pewnie kupię (na Gwiazdkę dopiero xD). Szkoda, że aż taka droga.

  OdpowiedzUsuń
 2. Też bardzo chcę ją przeczytać ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta książka dziś po prostu za mną chodzi, gdzie nie wpadnę to jej zapowiedź, ja niestety odpuszczam ;)

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszędzie pełno tej książki... Niestety, ja ją sobie daruje ;)

  OdpowiedzUsuń

 

Blog Archive